1 Behringer XENYX QX1202USB : Artist Sistems d.o.o. Macedonia - Pro audio equipment & musical instruments
   
   
 
БарајБарај
 
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist.com.mk        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
         
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ  
Studio & Recording
Озвучување
  > Миксети  
  >> "Rack" и Мали Миксети (<16Канали)  
  >> Големи Миксети и Конзоли (>16 Канали)  
  >> "Power" Миксети  
  >> Инсталациски Миксети  
  > Засилувачи  
  > Звучни Кутии  
  > Процесори  
  > Микрофони  
  > Дополнителна Опрема и Аксесоари  
  > Разгласни Пакети  
  > Мониторинг : In-Ear & Звучници  
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
  Behringer
 
  Behringer XENYX QX1202USB Приказ на сите производи од Behringer  
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија Озвучување / Миксети / "Rack" и Мали Миксети (<16Канали)
 
 

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 15.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
9.600,oo ден

Premium 12-Input 2-Bus Mixer with XENYX Mic Preamps & Compressors, British EQs, 24-Bit Multi-FX Processor and USB/Audio Interface

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
.
 

Product Features:
Premium ultra-low noise, high headroom analog mixer
4 state-of-the-art XENYX Mic Preamps comparable to stand-alone boutique preamps
Studio-grade compressors with super-easy “one-knob” functionality and control LED for professional vocal and instrumental sound
Ultra-high quality KLARK TEKNIK FX processor with 100 presets including reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter and various multi-effects
Built-in stereo USB/Audio Interface to connect directly to your computer. Free audio recording, editing and podcasting software plus 150 instrument/effect plug-ins downloadable at behringer.com
Neo-classic "British" 3-band EQs for warm and musical sound
FX send control per channel for internal FX processor and/or as external send
Main mix outputs plus separate control room, phones and 2-Track outputs
2-Track inputs assignable to main mix or control room/phones outputs
High-quality components and exceptionally rugged construction ensure long life
Conceived and designed by BEHRINGER Germany

 
  Дополнителни Информации:  
 

With millions of loyal and happy customers, BEHRINGER XENYX mixers stand alone at the top of their class. Armed with premium microphone preamps and robust feature sets typically reserved for more expensive consoles, next-generation XENYX Q Series USB mixers can handle your live gigs and provide the state-of-the-art tools to make stunning, professional-quality recordings. Select models feature dedicated, ”wireless-ready” integration for our new ULM Series USB microphones, making them the first of their kind in the industry. Along with their built-in USB/audio interfaces, “one-knob” mono channel compressors and KLARK TEKNIK FX engines (available on select models), XENYX Q Series USB mixers come with all the recording and editing software you’ll need to turn your computer into a complete, high-performance recording studio.

KLARK TEKNIK FX
Nothing adds the finishing touch to a live or recorded performance like really good effects, so we equipped a select group of these mixers with one of the best FX engines in the industry. Designed by the world-renowned KLARK TEKNIK engineering team, these high-end FX processors feature 100 studio-grade presets including reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter and various multi-effects. Complete with its own dedicated level meter, these effects provide a wide range of enhancement options, from sweet and mild to absolutely wild!
Wireless Ready Performance
QX1204USB – QX2442USB mixers are “wireless-ready” right out of the box. Our new ULTRALINK ULM200USB (sold separately) features two high-quality 2.4 GHz wireless mics, plus a special 2-channel receiver dongle that connects directly to a dedicated input port on the top of the mixers. This technologic breakthrough makes for seamless wireless integration that is easier and more affordable than ever.

What's a Compressor?
Ask professional sound engineers what their favorite piece of external processing gear is and the response will be virtually unanimous – dynamic compression. What's compression? Glad you asked. Compression limits the dynamic range of a signal, lowering the level of loud sounds and turning up softer sounds to achieve sonic balance. But applying compression is a delicate art that many novice, and even intermediate sound techs have difficulty mastering. Our “one-knob” compression is available on all mono channels and is easy to operate, even for entry-level users. Now you can easily dial in the perfect amount of compression for instruments and vocals, creating powerful mixes with punch and clarity. Our “one-knob” compressors come standard on each and every XENYX Q Series USB mixer.

Sonically Superior Mic Preamps
All XENYX mixers have one thing in common; great-sounding, high headroom XENYX mic preamps. These state-of-the-art mic preamps are a tremendous step in the evolution of audio technology— and they can easily hold their own, even when compared to expensive, boutique-style mic preamps. XENYX preamps offer a staggering 130 dB of dynamic range with a bandwidth that extends from below 10 Hz to well above 200 kHz. As a result, XENYX mixers provide such transparent, crystal-clear performance that you just might think someone upgraded your microphones while you weren’t looking.

Sweet British EQ
The British consoles of the 1960s and ‘70s changed the sound of rock and roll. Without them, the British Invasion might not have even happened. Those legendary mixing desks soon became the envy of engineers and producers all over the world. The channel EQ on our XENYX mixers is based on that very same circuitry, allowing you to imbue signals with incredible warmth and detailed musical character. Even when applied generously, these equalizers exhibit sweet forgiveness and superb audio quality.

Recording Ready
There was a time when the recording process called for lots of specialized gear, which meant the average musician had to buy time at a recording studio—and that time was expensive! But modern technology has put personal recording well within the reach of virtually anyone with access to a computer. But how do you get all that music flying around your brain into a computer? That’s where XENYX Q Series mixers come in. Thanks to the built-in, bi-directional stereo USB audio interface, you can connect directly to your PC or Mac computer via a single USB cable. Now any signal source connected to the mixer can be recorded straight to your hard drive. Which brings us to software…

How About Some Free Software!
Because you’ll want to take full advantage of your XENYX QX Series mixers’ recording and podcasting potential, we’ve put together a massive software download at www.behringer. com that includes Audacity (the most popular open source audio editor), Podifier, Juice, Podnova and Golden Ear (a great selection of podcasting software). You’re ready to go live on your PC or Mac right out of the box! You also get more than 100 virtual instruments and 50 FX plug-ins, turning your computer into a complete home-based or mobile recording studio.

XENYX QX1202USB/ Q1202USB
The XENYX Q1202USB and QX1202USB are built for versatility and tone, and are equally at home at your live gig or in the studio. These compact mixers provide 4 mono channels with premium, phantom-powered XENYX mic preamps, neo-classic 3-band British-style EQ, plus 4 stereo channels. If you want it done quickly and need it to sound fantastic, you can count the XENYX Q1202USB or QX1202USB to get the job done.

Outstanding Value
No matter what your audio mixing needs are, BEHRINGER QX Series USB mixers provide the performance and features to take your talent to the next level, at a price sure to amaze you. Try one on today—we've got one in your size!

Replacement Power Supplies are Available for the QX1202USB
Replacement power supplies are country-specific – please ensure you order the correct model or consult the documentation above for further information.
For the PSU6-UL, click here...
For the PSU6-EU, click here...
For the PSU6-UK, click here...
For the PSU6-JP, click here...
For the PSU6-SAA, click here...
Compose. Record. Mix. Share.

TRACKTION 4 puts the fun back into the creative process, so we’re including it free of charge with select BEHRINGER products. This powerful, yet easy-to-use music production software is unlike anything you’ve seen before, putting everything you’ll need on your desktop, on a single-screen – without the sea of drop down and hidden menus common to most other DAWs. And TRACKTION doesn’t limit the number of tracks you can record, or the number of effects you can use. In fact, the only limitation is your Mac or PC computer’s processing power. Recording and editing couldn’t be easier; simply drag, drop, cut, copy or paste. Once your magnum opus is finished, share it with other “Tracktioneers” so they can listen, collaborate and edit.

Here are just a few of TRACKTION 4’s outstanding features:
Native FX plug-ins ranging from dynamics to modulation, reverb and more
Support for available third party AU, VST and VSTi plug-ins
Mix Automation
Safe Record
Loop Recording
64-bit, 192 kHz Mix Engine
Audio Clip manipulation
MIDI Editor
Filters – Volume / Pan, Level Meter, 4-Band EQ, Aux Send & Return and FX
Export to a variety of formats such as .wav, .aif, and .mp3

 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Озвучување / Миксети / "Rack" и Мали Миксети (<16Канали)

Kатегорија: Studio & Recording / Миксети / Дигитални Миксети

Kатегорија: РАСПРОДАЖБА / НАМАЛЕНИЕ

 
 
     
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Alesis   
.
  ALESIS MULTIMIX 8 USB FX  
  ALESIS MULTIMIX 8 USB FX  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Allen&Heath  
.
  Allen&Heath ZED 12FX  
  Allen&Heath ZED 12FX  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Allen&Heath  
.
  Allen&Heath ZED 24  
  Behringer Xenyx QX1002USB  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer Xenyx QX1002USB  
  Behringer Xenyx QX1002USB  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Midas  
.
  MIDAS MR 12  
  MIDAS MR 12  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Allen&Heath  
.
  Allen&Heath iDR-48  
  Allen&Heath iDR-48  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Allen&Heath  
.
  Allen&Heath ZED 14  
  Allen&Heath ZED 14  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer Xenyx Q1202USB  
  Behringer Xenyx Q1202USB  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.

 
     
 
 
 
  E-MAILINGПријава  
 
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ?Регистрација  
   
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата "Rack" и Мали Миксети (<16Канали) :  
Alesis
Allen&Heath
Behringer
LINE6
Midas
Peavey
PreSonus
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКА Контакт Инфо  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook ПРАТЕТЕ НЕ НА TWITTER  
  SKYPE: artistmacedonia GoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
       
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти
                 
   
     
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија Озвучување / Миксети / "Rack" и Мали Миксети (<16Канали)
 
  ПРОИЗВОД  
  Behringer
 
  Behringer XENYX QX1202USB  
 

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 15.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
9.600,oo ден

Premium 12-Input 2-Bus Mixer with XENYX Mic Preamps & Compressors, British EQs, 24-Bit Multi-FX Processor and USB/Audio Interface

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
 
 

Product Features:
Premium ultra-low noise, high headroom analog mixer
4 state-of-the-art XENYX Mic Preamps comparable to stand-alone boutique preamps
Studio-grade compressors with super-easy “one-knob” functionality and control LED for professional vocal and instrumental sound
Ultra-high quality KLARK TEKNIK FX processor with 100 presets including reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter and various multi-effects
Built-in stereo USB/Audio Interface to connect directly to your computer. Free audio recording, editing and podcasting software plus 150 instrument/effect plug-ins downloadable at behringer.com
Neo-classic "British" 3-band EQs for warm and musical sound
FX send control per channel for internal FX processor and/or as external send
Main mix outputs plus separate control room, phones and 2-Track outputs
2-Track inputs assignable to main mix or control room/phones outputs
High-quality components and exceptionally rugged construction ensure long life
Conceived and designed by BEHRINGER Germany

 
  Дополнителни Информации:  
 

With millions of loyal and happy customers, BEHRINGER XENYX mixers stand alone at the top of their class. Armed with premium microphone preamps and robust feature sets typically reserved for more expensive consoles, next-generation XENYX Q Series USB mixers can handle your live gigs and provide the state-of-the-art tools to make stunning, professional-quality recordings. Select models feature dedicated, ”wireless-ready” integration for our new ULM Series USB microphones, making them the first of their kind in the industry. Along with their built-in USB/audio interfaces, “one-knob” mono channel compressors and KLARK TEKNIK FX engines (available on select models), XENYX Q Series USB mixers come with all the recording and editing software you’ll need to turn your computer into a complete, high-performance recording studio.

KLARK TEKNIK FX
Nothing adds the finishing touch to a live or recorded performance like really good effects, so we equipped a select group of these mixers with one of the best FX engines in the industry. Designed by the world-renowned KLARK TEKNIK engineering team, these high-end FX processors feature 100 studio-grade presets including reverb, chorus, flanger, delay, pitch shifter and various multi-effects. Complete with its own dedicated level meter, these effects provide a wide range of enhancement options, from sweet and mild to absolutely wild!
Wireless Ready Performance
QX1204USB – QX2442USB mixers are “wireless-ready” right out of the box. Our new ULTRALINK ULM200USB (sold separately) features two high-quality 2.4 GHz wireless mics, plus a special 2-channel receiver dongle that connects directly to a dedicated input port on the top of the mixers. This technologic breakthrough makes for seamless wireless integration that is easier and more affordable than ever.

What's a Compressor?
Ask professional sound engineers what their favorite piece of external processing gear is and the response will be virtually unanimous – dynamic compression. What's compression? Glad you asked. Compression limits the dynamic range of a signal, lowering the level of loud sounds and turning up softer sounds to achieve sonic balance. But applying compression is a delicate art that many novice, and even intermediate sound techs have difficulty mastering. Our “one-knob” compression is available on all mono channels and is easy to operate, even for entry-level users. Now you can easily dial in the perfect amount of compression for instruments and vocals, creating powerful mixes with punch and clarity. Our “one-knob” compressors come standard on each and every XENYX Q Series USB mixer.

Sonically Superior Mic Preamps
All XENYX mixers have one thing in common; great-sounding, high headroom XENYX mic preamps. These state-of-the-art mic preamps are a tremendous step in the evolution of audio technology— and they can easily hold their own, even when compared to expensive, boutique-style mic preamps. XENYX preamps offer a staggering 130 dB of dynamic range with a bandwidth that extends from below 10 Hz to well above 200 kHz. As a result, XENYX mixers provide such transparent, crystal-clear performance that you just might think someone upgraded your microphones while you weren’t looking.

Sweet British EQ
The British consoles of the 1960s and ‘70s changed the sound of rock and roll. Without them, the British Invasion might not have even happened. Those legendary mixing desks soon became the envy of engineers and producers all over the world. The channel EQ on our XENYX mixers is based on that very same circuitry, allowing you to imbue signals with incredible warmth and detailed musical character. Even when applied generously, these equalizers exhibit sweet forgiveness and superb audio quality.

Recording Ready
There was a time when the recording process called for lots of specialized gear, which meant the average musician had to buy time at a recording studio—and that time was expensive! But modern technology has put personal recording well within the reach of virtually anyone with access to a computer. But how do you get all that music flying around your brain into a computer? That’s where XENYX Q Series mixers come in. Thanks to the built-in, bi-directional stereo USB audio interface, you can connect directly to your PC or Mac computer via a single USB cable. Now any signal source connected to the mixer can be recorded straight to your hard drive. Which brings us to software…

How About Some Free Software!
Because you’ll want to take full advantage of your XENYX QX Series mixers’ recording and podcasting potential, we’ve put together a massive software download at www.behringer. com that includes Audacity (the most popular open source audio editor), Podifier, Juice, Podnova and Golden Ear (a great selection of podcasting software). You’re ready to go live on your PC or Mac right out of the box! You also get more than 100 virtual instruments and 50 FX plug-ins, turning your computer into a complete home-based or mobile recording studio.

XENYX QX1202USB/ Q1202USB
The XENYX Q1202USB and QX1202USB are built for versatility and tone, and are equally at home at your live gig or in the studio. These compact mixers provide 4 mono channels with premium, phantom-powered XENYX mic preamps, neo-classic 3-band British-style EQ, plus 4 stereo channels. If you want it done quickly and need it to sound fantastic, you can count the XENYX Q1202USB or QX1202USB to get the job done.

Outstanding Value
No matter what your audio mixing needs are, BEHRINGER QX Series USB mixers provide the performance and features to take your talent to the next level, at a price sure to amaze you. Try one on today—we've got one in your size!

Replacement Power Supplies are Available for the QX1202USB
Replacement power supplies are country-specific – please ensure you order the correct model or consult the documentation above for further information.
For the PSU6-UL, click here...
For the PSU6-EU, click here...
For the PSU6-UK, click here...
For the PSU6-JP, click here...
For the PSU6-SAA, click here...
Compose. Record. Mix. Share.

TRACKTION 4 puts the fun back into the creative process, so we’re including it free of charge with select BEHRINGER products. This powerful, yet easy-to-use music production software is unlike anything you’ve seen before, putting everything you’ll need on your desktop, on a single-screen – without the sea of drop down and hidden menus common to most other DAWs. And TRACKTION doesn’t limit the number of tracks you can record, or the number of effects you can use. In fact, the only limitation is your Mac or PC computer’s processing power. Recording and editing couldn’t be easier; simply drag, drop, cut, copy or paste. Once your magnum opus is finished, share it with other “Tracktioneers” so they can listen, collaborate and edit.

Here are just a few of TRACKTION 4’s outstanding features:
Native FX plug-ins ranging from dynamics to modulation, reverb and more
Support for available third party AU, VST and VSTi plug-ins
Mix Automation
Safe Record
Loop Recording
64-bit, 192 kHz Mix Engine
Audio Clip manipulation
MIDI Editor
Filters – Volume / Pan, Level Meter, 4-Band EQ, Aux Send & Return and FX
Export to a variety of formats such as .wav, .aif, and .mp3

 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Озвучување / Миксети / "Rack" и Мали Миксети (<16Канали)

Kатегорија: Studio & Recording / Миксети / Дигитални Миксети

Kатегорија: РАСПРОДАЖБА / НАМАЛЕНИЕ

 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Allen&Heath   
.
  Allen&Heath iLive-T80  
  Allen&Heath iLive-T80  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Allen&Heath  
.
  Allen&Heath ZEDi 10FX  
  Allen&Heath ZEDi 10FX  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Midas  
.
  MIDAS MR 12  
  BEHRINGER X-AIR XR18  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  BEHRINGER X-AIR XR18  
  BEHRINGER X-AIR XR18  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Midas  
.
  Midas DL16  
  Midas DL16  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer Europower PMP550M  
  Behringer Europower PMP550M  
  ПовеќеПовеќе  
.
  LINE6  
.
  Line6 StageScape M20d  
  Line6 StageScape M20d  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer XENYX QX1202USB  
  Behringer XENYX QX1202USB  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.