1 Behringer EUROLIVE B112MP3 : Artist Sistems d.o.o. Macedonia - Pro audio equipment & musical instruments
   
   
 
БарајБарај
 
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist.com.mk        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
         
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ  
Studio & Recording
Озвучување
  > Миксети  
  > Засилувачи  
  > Звучни Кутии  
  >> Клубски Разгласни Системи  
  >> "Touring" Разгласни Системи  
  >> Инсталациони Разгласни Ситеми  
  >> Компоненти (хорни, драјвери, звучници...)  
  > Процесори  
  > Микрофони  
  > Дополнителна Опрема и Аксесоари  
  > Разгласни Пакети  
  > Мониторинг : In-Ear & Звучници  
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
  Behringer
 
  Behringer EUROLIVE B112MP3 Приказ на сите производи од Behringer  
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија Озвучување / Звучни Кутии / Клубски Разгласни Системи
 
 

Active 2-Way 12" PA Speaker System with MP3 Player, Wireless Option and Integrated Mixer

ЦЕНА: 20.900 ДЕН
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
.
 

EUROLIVE B115MP3 and B112MP3 active loudspeakers are exactly what you’ve come to expect from BEHRINGER—more power, more features and absolutely more affordable! Our engineers have really outdone themselves, creating two self-contained PA solutions that merge state-of-the-art, 1,000-Watt Class-D power amp technology, built-in wireless microphone capability and exceptional portability. These professional active loudspeakers are destined to become legends in its own right, alongside the other EUROLIVE models that have made BEHRINGER the world leader in active loudspeakers.

Cut the Fat; Keep the Beef
We drew from our considerable experience to build these performance-grade loudspeakers and made them lighter (B115MP3: 38.9 lbs./17.7 kg; B112MP3: 27.7 lbs./12.5 kg) and more powerful. We started with custom-engineered Class-D power amps for the ultimate in low-distortion power and efficiency. Backed by SMPS (Switch Mode Power Supply) technology, the high-tech alternative to heavy transformers and massive heat sinks, these loudspeakers can run cool all day and all night without even breaking a sweat!

Onboard MP3 Player
One of the coolest features on these loudspeakers is their fully addressable, embedded MP3 player. The 8-button user interface and high-contrast, multi-function LCD panel let you instantly browse tracks and enable shuffle, repeat or single-play modes. From break and background music to high-resolution performance tracks, this full-feature MP3 player can handle it all.

Wireless Wonderland
Until now, adding wireless microphones to a PA system meant either a mess of wires and dangling receivers or worse, a built-in receiver with dodgy performance and a hefty price tag. Those days are officially over thanks to BEHRINGER ULTRALINK Series wireless mics that feature our exclusive, ultra-compact 2-channel receiver. Just plug the receiver into the dedicated wireless port on the rear panel and you have full access to two channels of supremely stable, natural-sounding wireless connectivity. Sold separately and available in hand-held or headset models, BEHRINGER ULTRALINK Series wireless mics will immediately (and inexpensively) expand your B115MP3/B112MP3 to handle virtually any live sound application.

Built-in Mixing Capability
The integrated mixer features the same ultra low-noise, high-headroom mic preamps that have made BEHRINGER mixers legendary, and the two inputs accept virtually any mic/line level signal you’re likely to run across. Variable Input gain controls (with Clip LED) will have you dialing in the perfect level every time. Just plug in a mic, along with a guitar/piano, connect your backing tracks via USB stick and let the show begin. And if you need more coverage, use the convenient Link Output XLR connector to add more active loudspeakers.

Power and Control
There is absolutely no substitute for amplifier power in high-performance loudspeakers; the kind of power it takes to deliver clean, in-your-face vocals and chest-thumping bass day in and day out. That’s why we gave these bad boys 1000-Watts of bi-amplified, digitally processed output power. But with great power comes great responsibility, so our engineers included a proprietary DSP (Digital Signal Processor) with high-end features such as a dual-band EQ, an active crossover, dual protection limiters and transducer response correction, ensuring these loudspeakers deliver incredible output at the lowest possible distortion levels.

Custom-Engineered Transducers
Powerful, high-efficiency Class-D amplifiers and Switch Mode Power Supply technology coupled with state-of-the-art DSP functionality sure sounds impressive— but what about the part of the system you actually hear? We never cut corners on our transducers (woofers and tweeters), and we never just pull what we have off the shelf. Our LF (Low Frequency) and HF (High Frequency) transducers are designed specifically for each application—it’s what sets us apart from the competition. When you buy a BEHRINGER active loudspeaker, you can rest assured that the transducers inside have been engineered to perform flawlessly in conjunction with every other element for truly professional results. B115MP3 and B112MP3 active speaker systems crank out massive quantities of low end, with articulate, detailed mids and crystal-clear highs.

Extraordinarily Versatile
Thanks to its trapezoidal shape, the B115MP3 and B112MP3 are suitable for a wide variety of applications. They can be mounted on standard speaker poles, placed vertically atop subwoofers, or even laid on their side for use as onstage monitor wedges. Their extraordinary fidelity and frequency response make them a favorite of vocalists and instrumentalists alike. Hook up is simple, requiring only a single XLR or 1/4" cable from your mixing console and power. Additional monitors can be chained together via the XLR Link Output jack on the rear panel.

Which Speaker Should I Buy?
Well, let's start with your application… are you giving a speech in a hotel ballroom—or rocking out at the local bar or dance club? Whether to choose one speaker cabinet over another depends on your bass requirements. A 15" woofer has about 40% more surface area with which to move air than a 12" and that translates into more bass. So if you're addressing a small meeting, or jamming at the coffee house, the B112MP3 might be all you'll ever need. But if you're providing disco in a busy nightclub, hosting Karaoke night in your living room, or just need to crank it up louder, then the B115MP3 may be a better choice.

Sound Value

EUROLIVE active PA loudspeakers stand head and shoulders above the rest of the pack and deliver exceptional performance, even when pushed to their limits. Lightweight and powerful, with built-in mixers and custom-designed transducers, integrated wireless functionality and a user-friendly media player, B115MP3 and B112MP3 active loudspeakers are ideal for both speech and music applications—at a price that is unheard of in this class.

Experience the B115MP3 and B112MP3 at your local dealer today and find out why more and more professionals are turning to BEHRINGER EUROLIVE Series active loudspeakers for their superb performance and extraordinary value.

 
  Дополнителни Информации:  
 

Product Features:
High-Power 1000-Watt 2-way PA sound reinforcement speaker system for live and playback applications
Ultra-compact and lightweight system delivers excellent sound even at extreme sound pressure levels
High-performance MP3 player included to play audio files via USB stick
"Wireless-ready" for high-quality BEHRINGER digital wireless system (not included)
2-channel mixer with individual Mic/Line inputs (XLR and 1/4" TRS), Volume controls and Clip LEDs
Dedicated 2-band EQ plus integrated sound processor for ultimate system control and speaker protection
Revolutionary Class-D amplifier technology: enormous power, incredible sonic performance and super-light weight
Extremely powerful 12'' long-excursion driver provides incredibly deep bass and acoustic power
state-of-the-art 1" phenolic-diaphragm compression driver for exceptional high-frequency reproduction
Ultra-wide dispersion, large-format exponential horn
Additional Line output allows linking of additional speaker systems
Versatile trapezoidal enclosure design allows different positioning:
- Stand mounting with 35-mm pole socket
- Tilts on its side for use as a floor monitor
Ergonomically shaped handles for easy carrying and setup
High-quality components and exceptionally rugged construction ensure long life
Conceived and designed by BEHRINGER Germany

 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Озвучување / Звучни Кутии / Клубски Разгласни Системи

 
 
     
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Behringer   
.
  Behringer Eurolive B208D  
  Behringer Eurolive B208D  
  ПовеќеПовеќе  
.
  HK Audio  
.
  HK Audio PREMIUM PR:O 15 D  
  HK Audio PREMIUM PR:O 15 D  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Samson  
.
  Samson Auro D412  
  HK Audio PR:O 18 Sub  
  ПовеќеПовеќе  
.
  HK Audio  
.
  HK Audio PR:O 18 Sub  
  HK Audio PR:O 18 Sub  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Turbosound - MUSIC Group  
.
  TURBOSOUND TPX 152  
  TURBOSOUND TPX 152  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Peavey  
.
  Peavey Impulse 1015  
  Peavey Impulse 1015  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Peavey  
.
  Peavey PR10  
  Peavey PR10  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Turbosound - MUSIC Group  
.
  TURBOSOUND IQ18B | 3000 WATT 18  
  TURBOSOUND IQ18B | 3000 WATT 18  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.

 
     
 
 
 
  E-MAILINGПријава  
 
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ?Регистрација  
   
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата Клубски Разгласни Системи :  
Adamson
Apart
Behringer
Cerwin-Vega
Electro Voice
FBT
HK Audio
HK Powerworks
JBL
KV2 Audio
LINE6
Mackie
NEXO
Peavey
Samson
Turbosound - MUSIC Group
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКА Контакт Инфо  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook ПРАТЕТЕ НЕ НА TWITTER  
  SKYPE: artistmacedonia GoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
       
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти
                 
   
     
 
Испринтај го Артиклот!   Сподели со Пријател!
 
  Локација:
Kатегорија Озвучување / Звучни Кутии / Клубски Разгласни Системи
 
  ПРОИЗВОД  
  Behringer
 
  Behringer EUROLIVE B112MP3  
 

Active 2-Way 12" PA Speaker System with MP3 Player, Wireless Option and Integrated Mixer

ЦЕНА: 20.900 ДЕН
    Изберете за Поголема Фотографија
 
 
 
  Техничка Спецификација:  
 
 

EUROLIVE B115MP3 and B112MP3 active loudspeakers are exactly what you’ve come to expect from BEHRINGER—more power, more features and absolutely more affordable! Our engineers have really outdone themselves, creating two self-contained PA solutions that merge state-of-the-art, 1,000-Watt Class-D power amp technology, built-in wireless microphone capability and exceptional portability. These professional active loudspeakers are destined to become legends in its own right, alongside the other EUROLIVE models that have made BEHRINGER the world leader in active loudspeakers.

Cut the Fat; Keep the Beef
We drew from our considerable experience to build these performance-grade loudspeakers and made them lighter (B115MP3: 38.9 lbs./17.7 kg; B112MP3: 27.7 lbs./12.5 kg) and more powerful. We started with custom-engineered Class-D power amps for the ultimate in low-distortion power and efficiency. Backed by SMPS (Switch Mode Power Supply) technology, the high-tech alternative to heavy transformers and massive heat sinks, these loudspeakers can run cool all day and all night without even breaking a sweat!

Onboard MP3 Player
One of the coolest features on these loudspeakers is their fully addressable, embedded MP3 player. The 8-button user interface and high-contrast, multi-function LCD panel let you instantly browse tracks and enable shuffle, repeat or single-play modes. From break and background music to high-resolution performance tracks, this full-feature MP3 player can handle it all.

Wireless Wonderland
Until now, adding wireless microphones to a PA system meant either a mess of wires and dangling receivers or worse, a built-in receiver with dodgy performance and a hefty price tag. Those days are officially over thanks to BEHRINGER ULTRALINK Series wireless mics that feature our exclusive, ultra-compact 2-channel receiver. Just plug the receiver into the dedicated wireless port on the rear panel and you have full access to two channels of supremely stable, natural-sounding wireless connectivity. Sold separately and available in hand-held or headset models, BEHRINGER ULTRALINK Series wireless mics will immediately (and inexpensively) expand your B115MP3/B112MP3 to handle virtually any live sound application.

Built-in Mixing Capability
The integrated mixer features the same ultra low-noise, high-headroom mic preamps that have made BEHRINGER mixers legendary, and the two inputs accept virtually any mic/line level signal you’re likely to run across. Variable Input gain controls (with Clip LED) will have you dialing in the perfect level every time. Just plug in a mic, along with a guitar/piano, connect your backing tracks via USB stick and let the show begin. And if you need more coverage, use the convenient Link Output XLR connector to add more active loudspeakers.

Power and Control
There is absolutely no substitute for amplifier power in high-performance loudspeakers; the kind of power it takes to deliver clean, in-your-face vocals and chest-thumping bass day in and day out. That’s why we gave these bad boys 1000-Watts of bi-amplified, digitally processed output power. But with great power comes great responsibility, so our engineers included a proprietary DSP (Digital Signal Processor) with high-end features such as a dual-band EQ, an active crossover, dual protection limiters and transducer response correction, ensuring these loudspeakers deliver incredible output at the lowest possible distortion levels.

Custom-Engineered Transducers
Powerful, high-efficiency Class-D amplifiers and Switch Mode Power Supply technology coupled with state-of-the-art DSP functionality sure sounds impressive— but what about the part of the system you actually hear? We never cut corners on our transducers (woofers and tweeters), and we never just pull what we have off the shelf. Our LF (Low Frequency) and HF (High Frequency) transducers are designed specifically for each application—it’s what sets us apart from the competition. When you buy a BEHRINGER active loudspeaker, you can rest assured that the transducers inside have been engineered to perform flawlessly in conjunction with every other element for truly professional results. B115MP3 and B112MP3 active speaker systems crank out massive quantities of low end, with articulate, detailed mids and crystal-clear highs.

Extraordinarily Versatile
Thanks to its trapezoidal shape, the B115MP3 and B112MP3 are suitable for a wide variety of applications. They can be mounted on standard speaker poles, placed vertically atop subwoofers, or even laid on their side for use as onstage monitor wedges. Their extraordinary fidelity and frequency response make them a favorite of vocalists and instrumentalists alike. Hook up is simple, requiring only a single XLR or 1/4" cable from your mixing console and power. Additional monitors can be chained together via the XLR Link Output jack on the rear panel.

Which Speaker Should I Buy?
Well, let's start with your application… are you giving a speech in a hotel ballroom—or rocking out at the local bar or dance club? Whether to choose one speaker cabinet over another depends on your bass requirements. A 15" woofer has about 40% more surface area with which to move air than a 12" and that translates into more bass. So if you're addressing a small meeting, or jamming at the coffee house, the B112MP3 might be all you'll ever need. But if you're providing disco in a busy nightclub, hosting Karaoke night in your living room, or just need to crank it up louder, then the B115MP3 may be a better choice.

Sound Value

EUROLIVE active PA loudspeakers stand head and shoulders above the rest of the pack and deliver exceptional performance, even when pushed to their limits. Lightweight and powerful, with built-in mixers and custom-designed transducers, integrated wireless functionality and a user-friendly media player, B115MP3 and B112MP3 active loudspeakers are ideal for both speech and music applications—at a price that is unheard of in this class.

Experience the B115MP3 and B112MP3 at your local dealer today and find out why more and more professionals are turning to BEHRINGER EUROLIVE Series active loudspeakers for their superb performance and extraordinary value.

 
  Дополнителни Информации:  
 

Product Features:
High-Power 1000-Watt 2-way PA sound reinforcement speaker system for live and playback applications
Ultra-compact and lightweight system delivers excellent sound even at extreme sound pressure levels
High-performance MP3 player included to play audio files via USB stick
"Wireless-ready" for high-quality BEHRINGER digital wireless system (not included)
2-channel mixer with individual Mic/Line inputs (XLR and 1/4" TRS), Volume controls and Clip LEDs
Dedicated 2-band EQ plus integrated sound processor for ultimate system control and speaker protection
Revolutionary Class-D amplifier technology: enormous power, incredible sonic performance and super-light weight
Extremely powerful 12'' long-excursion driver provides incredibly deep bass and acoustic power
state-of-the-art 1" phenolic-diaphragm compression driver for exceptional high-frequency reproduction
Ultra-wide dispersion, large-format exponential horn
Additional Line output allows linking of additional speaker systems
Versatile trapezoidal enclosure design allows different positioning:
- Stand mounting with 35-mm pole socket
- Tilts on its side for use as a floor monitor
Ergonomically shaped handles for easy carrying and setup
High-quality components and exceptionally rugged construction ensure long life
Conceived and designed by BEHRINGER Germany

 
  Останати Категории за овој Артикал:  
 
Kатегорија: Озвучување / Звучни Кутии / Клубски Разгласни Системи

 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Cerwin-Vega   
.
  Cerwin Vega SDS-525 White  
  Cerwin Vega SDS-525 White  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Turbosound - MUSIC Group  
.
  TURBOSOUND IX12 | W/ DSP AND BLUETOOTH  
  TURBOSOUND IX12 | W/ DSP AND BLUETOOTH  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer EuroLive Professional B1520 PRO  
  TURBOSOUND TPX 122M  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Turbosound - MUSIC Group  
.
  TURBOSOUND TPX 122M  
  TURBOSOUND TPX 122M  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer EUROLIVE B1500D PRO  
  Behringer EUROLIVE B1500D PRO  
  ПовеќеПовеќе  
.
  HK Audio  
.
  HK Audio PR:O 18 Sub  
  HK Audio PR:O 18 Sub  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  BEHRINGER SL4210 EUROCOM  
  BEHRINGER SL4210 EUROCOM  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Peavey  
.
  Peavey PR15  
  Peavey PR15  
  ПовеќеПовеќе  
.
     
 

Напомена: Фотографиите се отвараат во нов прозорец. Доколку имате инсталирано некој "pop-up blocker" програм потребно е да го деактивирате.

----------------------------------------------------------------------------------
1. Сите цени наведени на ВЕБ Странта се малопродажни цени (МПЦ) изразени во ДЕНАРИ СО пресметан ДДВ.

2. Го задржуваме правото на промена на цените без претходна најава.

4. За евентуална погрешна фотографија, цена, или пак, неточен опис на производот НЕ сносиме одговорност.