БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! artikaldownloadgalerijagarantni_listkategorija_glavnakategorija_sa_artiklimakategorija_sa_kategkontaktLinklivesearchlivesearch2livesearchPROBAnapravisitemapphpnovi50novi100phprintpocetna_stranapocetna_strana5pocetna_strananeokpocetna_stranaNEW oldpocetna_stranaNEWpocetna_stranaOLD2proizvodjac_artikli_kategorijaproizvodjac_artikli_sviproizvodjacireference_01vinstallreference_02minstallreference_03studio_broadcastreference_04rentalcireference_05artistrezultat_pretragespecijalne_ponudetell_a_friendvestARTvestivesti_menuvesti_menuSvesti2vesti2ALLvesti2NEWvesti2Svesti5vestiALLvestiNEWvestiSvestSVvirtuelna_setnjaCall: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist-maceodnia.com        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
  background="../mex/awmdata/menu/main-button-tile.gif" >  
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
  > Класични Гитари  
  > Акустични Гитари  
  > Електрично-Акустични Гитари  
  > Електрично-Акустични Бас Гитари  
  > Електрични Гитари  
  > Електрични Бас Гитари  
  > Останати Жичани Инструметни  
  > Засилувачи и Кабинети  
  > Ефекти и Педали  
  >> Гитарски Ефект Процесори  
  >> Бас Ефект Процесори  
  >> Гитарски Педали  
  >> Бас Педали  
  >> Предзасилувачи (Гитраски и Бас)  
  > Дополнителна Опрема и Аксесоари  
  > Контролери  
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  28.10.2015  
 
  KOMPLETE KONTROL S-Series | КОМПЛЕТЕН Инструмент!  
 

Во текот на последните неколку години, Native Instruments издаде неколку видови на диџејски и студиски контролери, кои лесно се интегрираат со нивниот софтвер. Тука ги вклучуваме познатите : MACHINE, како и DJ-ските TRAKTOR KONTROL X1, Z1, Z2, F1, S4 и S8. Додека Maschine ја имаше целосната интеграција за Komplete, потрошувачите со нетрпение ја чекаа новата најавена контролна клавијатура која истотака ќе биде целосно интегрирана со Komplete. Поради тоа, Native Instruments ја создадоа "Komplete KONTROL S-серијата" која ги содржи трите модели (S25, S49, S61, односно клавијатурите со 25, 49, или 61 клавиши кои се многу солидно изработени од познатиот FATAR.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  17.09.2015  
 
  Apollo Twin Interface - Realtime UAD Processing and Thunderbolt.  
 
Apollo Twin го редефинираше домашното и студиското снимање, преку создавање на легендарен интерфејс за аналоген студиски звук кој секој може да го почувствува. Оваа 2x6 Thunderbolt аудио карта за Mac е комбинација на истиот беспрекорен 24 / 192kHz аудио конвертор на реномираните Universal Audio Apollo серии со onboard Realtime UAD SOLO или DUO обработка и процесирање.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
  КАТЕГОРИЈА  
 

Гитарски Ефект Процесори

 
   
   
  Вкупно Производи: 83  
.
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
BEHRINGER TM300
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
2.200,oo ден

НОВА ЦЕНА :
1.500,oo денTube Amp Modeler Guitar Pedal with 3 Classic Amp Models, 3 Gain Modes, and 3 Mic Placements

ЦЕНА: 2.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Virtualizer 3D FX2000

Digitalni 24-bitni 3D Multi-Engine efekt procesor namjenjen za klavijature, gitaru, bas gitaru i vokale. 71 novih algoritama u RSM tehnologiji (Real Sound Modeling). Moguća kombinacija 11 efekata, serijski ili paralelno. Veliki broj odličnih modulacijskih, dinamičkih, psihoakustičnih i EQ efekata. Vjerna simulacija pojačala, distorzija plus dodatni efekti. 7 podesivih parametara po efektu plus Hi i low EQ. 100 tvorničkih i 100 korisničkih preseta, MIDI implementacija, 24-bitni A/D i D/A konverteri.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR FS-10

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-BOOST PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
3.600,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.100,oo ден


The LT BOOST’s patent-applied-for gain circuit is designed to push your guitar amp into smooth overdrive and has been refined to ensure the maximum delivery of your dynamics and tone.

This is an extremely flexible pedal and can be used into a clean amp as a volume boost, an additional equalisation stage, or to drive your amplifier into dynamic overdrive.

ЦЕНА: 3.600 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-DISTORTION PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
3.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.500,oo денThe LT DIST delivers overdrive or distortion in a compact pedal. The LT DIST features Blackstar’s patented ISF (Infinite Shape Feature) circuit, giving you infinite adjustment over the characteristics of the tone control and taking you from the USA to the UK and anywhere in between.

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-DRIVE PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
3.500,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.200,oo ден


The LT DRIVE delivers gain from warm boost to screaming lead saturation. Blackstar’s patent-applied-for clipping circuit delivers amazing valve-like tone and compression for a wide variety of playing styles.

ЦЕНА: 3.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-DUAL PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
6.200,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
5.200,oo ден


The LT DUAL offers the ultimate in distortion flexibility. Channel 1 lets you move from clean, to boost to overdrive. Channel 2 then takes you from super crunch right up to screaming lead. The unique switching operation will transform a single channel amp into a three channel tone machine.

Blackstar’s patented ISF (Infinite Shape Feature) circuit, giving you infinite adjustment over the characteristics of the tone control, will take you from the USA to the UK and anywhere in between, whilst the patent-applied-for clipping circuit delivers amazing valve-like tone and compression for a wide variety of playing styles.


ЦЕНА: 6.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR LT-METAL PEDAL
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
4.800,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.900,oo денThe LT METAL is the guitar pedal designed to deliver the aggressive high gain tones that modern guitarists need. It features Blackstar’s patented ISF (Infinite Shape Feature) circuit, giving you infinite adjustment over the characteristics of the tone control and taking you from scooped US high gain to classic British heavy metal and anywhere in between. Blackstar’s patent-applied-for clipping circuit delivers amazing valve-like tone and compression for a wide variety of playing styles.

ЦЕНА: 4.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS AW-3
Wah and Envelope Filter Pedal for Guitar or Bass with Tempo Control, Expression Pedal Input, and "Humanizer" Effect
ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
Boss AW-3 Dynamic Wah
Dynamic Wah pedal that puts you in the lead!
ЦЕНА: 8.300 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS DS-1X
Guitar Distortion Pedal with Multi-Dimensional Processing to Ensure Quality Performance Across the Fretboard
ЦЕНА: 9.400 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS DS-2 TURBO DISTORTION
Distortion Pedal for Guitar
ЦЕНА: 4.300 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS FB-2
THE NEW-BREED BOOSTER WITH A BONUS
ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS FZ-5
Fuzz Guitar Pedal with Vintage Tones, COSM Technology, Boost Control, and Metal Construction
ЦЕНА: 7.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS ME-25
The affordable new ME-25 is packed with powerful BOSS features to make you sound like a pro, yet it’s as fun and easy to use as a stompbox. The built-in SOUND LIBRARY gives you instant access to dozens of classic and modern effects. Simply choose a category, select a variation, and play. Customize your sound with simple twists of the Drive, Tone, and Volume knobs. With COSM amp models onboard, plus Super Stack and Phrase Loop, the ME-25 is a dream processor for upstart guitarists who want great sound and ease of use.
ЦЕНА: 13.300 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS ME-70
A multi-effects unit that’s as easy as a stompbox — that’s the beauty of the new ME-70. The friendly, knob-laden design makes tone creation a snap, but with a powerful COSM AMP section derived from the GT-10, the ME-70 takes the “EZ effects” concept to new heights.
ЦЕНА: 18.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS OD-1X
Guitar Overdrive Pedal Stompbox Effect with MDP (Multi-Dimensional Processing)
ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
BOSS ODB-3
Bass Overdrive Pedal with 2-band EQ
ЦЕНА: 6.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
DigiTech Element XP
Guitar Multi-Effects Processor with Expression Pedal
ЦЕНА: 6.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
Digitech GSP1101
Gitarsko predpojačalo s modelingom. Preko 120 modela pojačala, kabineta, predpojačala i efekata, uključivši vintage pedale i modele gitarskih magneta. Stereo efekt petlja. 40 tonskih i 40 efekt biblioteka -- 1600 exluzivnih DigiTech® kombinacija. Globalni EQ. Balansirani stereo XLR ¼" izlazi. Kromatski štimer. USB + Editor/biblioteka programi uključeni. MIDI In / Thru. Gitarski ulaz i izlaz za slušalice na prednjem panelu.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
DigiTech RP360
Guitar Multi-Effect Floor Processor with USB Streaming

ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
9.800,oo ден

НОВА ЦЕНА :
8.800,oo ден


ЦЕНА: 9.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
Digitech RP360 XP
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
13.800,oo ден

НОВА ЦЕНА :
11.600,oo ден


The DigiTech® RP360XP guitar multi-effect processor is a complete 360° guitar effects solution. It includes over 160 different effects (54 amps, 26 cabinets, 82 stompboxes) inspired by world’s best-selling pedals and iconic amps.

ЦЕНА: 13.600 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
Digitech Whammy (5th Gen)
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 10500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 13200,oo ден

The legendary Whammy pedal is the premier pitch-shifting pedal for any guitarist’s board, and it only gets better with time. In addition to the classic Whammy sound, we’ve added chordal Whammy pitch-shifting and true bypass.

ЦЕНА: 10.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
ELECTRO HARMONIX BIG MUFF WITH TONE WICKER
Classic Fuzz Distortion Pedal for Electric Guitar with Bypassable Tone Circuit and High-frequency Boost
ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
ELECTRO HARMONIX EAST RIVER SIDE
Overdrive Pedal for Electric Guitar with Volume, Drive, and Tone Controls and True Bypass
ЦЕНА: 4.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
ELECTRO HARMONIX FREEZE SOUND RETAINER
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
9.400,oo ден

НОВА ЦЕНА :
7.600,oo ден

Sample/Loop Guitar Effects Pedal with 2 Decay Modes and Latch Function

ЦЕНА: 9.400 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro Harmonix Holy Stain
Analogna multi-efekt pedala s efektima: Reverb, Tremolo, Pitch-shift, Drive i Fuzz.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
ELECTRO HARMONIX SWITCH BLADE CHANNEL SELECTOR
Switch your signal between two different amplifiers, two different pedal boards or two different speaker cabinets. Flexible channel switching built into a compact die-cast case
ЦЕНА: 3.100 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
ELECTRO HARMONIX TALKING PEDAL
Vocal Formant Filter Guitar Pedal with One-piece Chassis and Built-in Fuzz Effect
ЦЕНА: 5.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro-Harmonix Crying Tone
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
7.400,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
5.400,oo денThe wah wah pedal was introduced in the 1960s. Now, almost half a century later, Electro-Harmonix has solved many of its inherent problems by creating a gorgeous wah with absolutely no moving parts and the sweetest tone.

ЦЕНА: 7.400 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ernie Ball
ERNIE BALL EXPRESSION SERIES OVERDRIVE PEDAL
Overdrive Effects Pedal with Onboard Expression Control, Drive, Tone, and Boost Controls

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
15.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
10.700,oo ден

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Ernie Ball
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ernie Ball
ERNIE BALL VOLUME PEDAL PASSIVE
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
7.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
6.200,oo денThe Ernie Ball VP Jr 250k provides all the same great features as our original volume pedal while reducing your footprint by 22%. The VP 250k Jr is perfectly voiced for passive signals and features a compact, rugged design consisting of aircraft grade aluminum housing that is virtually indestructible. Directly behind the input jack under the footplate is a micro taper switch which provides the user two distinct volume swell rates

ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Ernie Ball
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Eventide
Eventide MODFactor
Nothing Sounds Like an Eventide
Through the decades, top players have depended on Eventide: Jimmy Page, Frank Zappa, Brian May, Eddie Van Halen, Steve Vai, Robert Fripp, John Petrucci, and Adrian Belew, to name a few. Now, for the first time these effects are portable AND affordable. Stompbox simple, ModFactor fits on your pedalboard or in your gigbag.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Eventide
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Eventide
Eventide TIMEFactor
Eventide TimeFactor Delay Pedala 2 neovisna 3-sekunde delay-a. 10 Stereo ili Dual Mono Delay efekata. Tap Tempo i MIDI Clock Sync. Pravi analogni bypass.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Eventide
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kemper
Kemper Profiler Amp
Guitar Amp System for Playing and Creating Custom Profiles of Real Amplifiers
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Kemper
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kemper
Kemper Profiler Rack
Rackmountable Guitar Amp System for Playing and Creating Custom Profiles of Real Amplifiers
ЦЕНА: 109.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Kemper
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line 6 Firehawk FX
Guitar Multi-Effects
ЦЕНА: 30.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line6 StageScape M20d
StageScape™ M20d is the world's first smart mixing system for live sound. Utilizing a groundbreaking touchscreen visual mixing environment, StageScape M20d streamlines the way you mix to get your sound dialed in quickly and stay in the creative zone.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Mooer
MOOER GE100
MOOER GE100 | GUITAR MULTI-EFFECTS PROCESSOR
ЦЕНА: 6.600 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Mooer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Morpheus
Morpheus DropTune
Polyphonic Pitch-dropping Effects Pedal with 1/2 Step Decrements
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Morpheus
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rocktron
Rocktron Prophesy II
Vrhunsko digitalno gitarsko predpojačalo sa efektima i presetima velikih virtuoza. Ima četiri kanala: Clean American, Texas Blues Vintage British, Mega Drive.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Rocktron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rocktron
Rocktron VooDu Valve
VooDu Valve je gitarski preamp sa lampom
(jedna 12AX7), koji koristi 24-bitni Motorola
DSP engine i zauzima jedno mesto u 19-
inčnom reku.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Rocktron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rocktron
Rocktron X-Pression
Multi efekt gitarski procesor sa 100% profesionalnih 128 gitarskih već učitanih preseta, kombinacijom efekata, 4-band parametričkim EQ, modelingom i bez šuma.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Rocktron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Strymon
STRYMON TAP FAVOURITE SWITCH
Tap Tempo Switch for Guitar Pedals and Favorite Settings Recall for Strymon Effects with 1/4" TRS

ЦЕНА: 5.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Strymon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC NETHER OCTAVER
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
3.600,oo ден

НОВА ЦЕНА:2.950,oo ден

Classic All-Analog Octave Pedal with 1 or 2 Octaves Below Original for Adding Warm Deep Bottom End

ЦЕНА: 2.950 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC 3RD DIMENSION CHORUS
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.900,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денVintage Analog Chorus Pedal Recreation with 4-Button Effect Selection and BBD Circuitry

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic AEON
Handheld Infinite Sustainer for Guitar, Bass, and Other Stringed Instruments

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 4900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 5400,oo ден

ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC BLOOD MOON PHASER
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.900,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денVintage-Style Phaser Pedal with Four-Stage Filter and All-Analog Circuit

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC BONAFIDE BUFFER
Analog Buffer with 1-Mohm Input/100-ohm Output Impedance and Intelligent Bypass Relay with True Bypass Output

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
5.200,oo ден

НОВА ЦЕНА :
3.400,oo ден

ЦЕНА: 5.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Corona Chorus
Corona Chorus is your go-to pedal for all your shimmering and warbly goodness. With two different chorus settings (the classic world-renowned TC Electronic SCF pedal and a Tri-Chorus) and a custom TonePrint setting, Corona Chorus will stand by you no matter what situation your playing might bring you in.
ЦЕНА: 8.400 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC EL MOCAMBO
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
4.100,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денClassic Tube Overdrive Pedal with Intuitive 3-Knob Interface for Essential Blues Rock Tones

ЦЕНА: 4.100 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC FANGS METAL DISTORTION
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.600,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денUltra-Thick, High Gain Distortion with Super Tight Response

ЦЕНА: 3.600 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic G-Force
Legendarni G-Force s sjajnim sound efektima i lagan za programiranje i u formatu jednog rack-a. DSP tehnologija i 24 bitna rezolucija daje Vam masivnu memoriju, high-speed procesiranje i zvuk najbolje moguće kvalitete.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic G-Major 2
G-Major 2 - donosi sve legendarne efekte i još više od toga!
S novim algoritmima iz TC Nova linije i 10 ubojitih potpuno novih efekata.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic G-System
Najkompletniji gitarski efekt procesor na svijetu!
Savršen zvuk, totalna kontrola za pojačala i
pedale, perfektna izrada. Dobitnik najcjenjenijih nagrada, trenutno se nalazi na podu gotovo svih top gitarista.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC GRAND MAGUS
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.600,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денOrganic Tube-Like Distortion with Tight Bottom-End and Natural Sag

ЦЕНА: 3.600 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC HALL OF FAME 2
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
10.900,oo ден

НОВА ЦЕНА :
6.900,oo денReverb Effects Pedal with 3 TonePrint Slots and Expression-capable Footswitch

ЦЕНА: 10.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC HONEYPOT FUZZ
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
4.100,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денVintage-Flavored Fuzz Pedal with Massive Wall of Tones and Miles of Sustain

ЦЕНА: 4.100 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC IRON CURTAIN NOISE GATE
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.900,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денUltra Fast and Efficient Noise Gate with 2-Knob Interface

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Nova System
Gitarska multiefekt pedala - novitet iz TC electronica. Donosi nam NDT, sve analogne Overdrive/Distorzije s mogućnošću programiranja plus 6 FX efekata posuđenih iz G-Systema!
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Spark Mini Booster Pedal
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 5.300,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
3.900,oo ден


Kick your playing into high gear with Spark Mini Booster, a stompbox-wonder for the initiated that features a completely clean boost with some serious tone enhancement under the hood once you really start cranking things.
A whopping 20 dB of boost
Revolutionary PrimeTime™ switching
Discrete Analog Circuit

ЦЕНА: 5.300 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC SUB N UP MINI OCTAVER
Mini Octave Pedal with Octave Up, Octave Down, and Dry Controls
ЦЕНА: 6.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC TAILSPIN VIBRATO
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.800,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денClassic True Pitch Vibrato with All-Analog Bucket-Brigade Design

ЦЕНА: 3.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC TUBE PILOT
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
4.100,oo ден

НОВА ЦЕНА :
3.100,oo ден

12AX7-Equipped Real Tube Overdrive Pedal with Warm and Expressive Sound

ЦЕНА: 4.100 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC FLUORESCENCE SHIMMER REVERB
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
4.100,oo ден

НОВА ЦЕНА :
3.400,oo денShimmering Reverb Pedal with Intuitive 4-Knob Interface for Modern, Ethereal Reverb Sounds

ЦЕНА: 4.100 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC GAUSS TAPE ECHO
Super-Saturated Tape Echo Pedal with Mod Switch, Delay, Sustain and Volume Controls

ЦЕНА: 3.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC HELICON VOICELIVE 3 EXTREME EDITION
With four times the memory of its predecessor, the VoiceLive 3 Extreme takes TC-Helicon's versatile all-in-one performance tool to an entirely new level. When you want to shape and enhance your vocals with great-sounding onboard effects, create natural-sounding vocal harmonies, and process your guitar with effects and amp models based on TC Electronic's popular TonePrint family, this remarkable effects processor delivers. On top of that, the Extreme-ly feature-laden VL3X gives you backing track storage, groundbreaking effects automation features, and USB import and export of loops. The TC-Helicon VoiceLive 3 Extreme is an uber-powerful stage companion!
ЦЕНА: 53.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC QUINTESSENCE HARMONIZER PEDAL
Harmony Generator Pedal for Guitar with TonePrint Support, MASH Footswitch, Analog-dry-through Signal Path, and Selectable Buffered/True Bypass Switching
ЦЕНА: 7.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC VIBRACLONE ROTARY
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3,500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
3.100,oo денRotating Speaker Emulator with Simple 2-Knob Interface and Toggle Switch for Classic Rock Tones

ЦЕНА: 3.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Tascam
Tascam CD-GT2
Portabl CD gitar trener (kompaktniji od CD-GT1MKII)
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Tascam
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC DITTO MIC LOOPER
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
7.200,oo ден

НОВА ЦЕНА :
5.400,oo ден
Looper Pedal for Microphones with Automatic Mic Gain, Phantom Power, and Dedicated Stop/Erase and Loop Switches

ЦЕНА: 7.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC Helicon Mic Mechanic 2
Vocal Effects Pedal with Reverb, Delay, Pitch Correction, and Adaptive Tone

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 9200,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 10700,oo ден

ЦЕНА: 9.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC Helicon Play Electric
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
22.700,oo ден

НОВА ЦЕНА :
21.600,oo ден


Electric Guitar and Vocal Multi-effects Processor, with Auto-tracking Vocal Harmonies, Guitar Effects, and Built-in Looper

ЦЕНА: 22.700 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC Helicon VoiceLive 3
The TC Helicon VoiceLive 3 is a three-in-one effects unit for vocalists and guitarists, offering a plethora of vocal harmony effects, guitar effects and an advanced looping function.

ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
47.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
43.200,oo ден


The TC Helicon VoiceLive 3 is a culmination of the first two incarnations of the VoiceLive unit, with an increase in the number of vocal harmony options while also paying closer attention to guitar effects and adding a looper feature.

ЦЕНА: 43.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC Helicon VoiceTone R1
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
8.400,oo ден

НОВА ЦЕНА :
5.400,oo ден


The TC-Helicon VoiceTone R1 adds studio reverb polish to your live vocals by offering pro acoustic spaces from lush halls to tight ambience.

ЦЕНА: 8.400 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Two Notes
TWO NOTES C.A.B M
The Torpedo C.A.B. M («Cabinets in A Box»)…
… is the missing link between the guitarist’s rig and the PA or an audio interface. Use the best virtual cabinets available or load your own IR files.


ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > Two Notes
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM AC-3 ACOUSTIC CREATOR
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
16.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
12.900,oo денDirect Box for Acoustic Instruments with 16 Source Guitar Presets, 15 Target Guitar Presets, Single-knob Compressor, 3-band EQ, 9 Effects, and Stereo Outputs

ЦЕНА: 16.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
Zoom AD-16 Power Adapter
V DC Adapter for Zoom MS-50G, MS-100BT, G3, G2, A2, and the B2 processors
ЦЕНА: 1.000 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
Zoom G1Xon
Guitar Multi Effects Pedal
ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM G3N
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
11.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
8.200,oo денPedalboard-style Guitar Multi-effects with 5 Amp Models, 5 Cab Models, and 68 Effects Models

ЦЕНА: 11.500 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM G5N
Multi-effects Pedal with 24-bit Digital FX, Onboard Stereo Looper, Tuner, 200 User Presets, USB Interface, and Headphone Output

ЦЕНА: 19.700 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM MS50G MultiStomp
SOLD OUT
РАСПРОДАДЕНО

With a large LCD, stereo outputs, and tons of amps and effects presets, the Zoom MS-50G fits a huge multieffects processor into a single-stompbox-size pedal.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > ZOOM
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     ZOOM
ZOOM MS70CDR
SOLD OUT
РАСПРОДАДЕНО

Tons of Effects in a Single Pedal!

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > ZOOM
 
rows: rows: 124
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Electro-Harmonix   
.
  Electro Harmonix Mole Bass Booster  
  Electro Harmonix Mole Bass Booster  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC Electronic Shaker Vibrato Pedal  
  TC Electronic Shaker Vibrato Pedal  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Rocktron  
.
  Rocktron Cyborg Digital Delay  
  Electro Harmonix Bass Blogger  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Electro-Harmonix  
.
  Electro Harmonix Bass Blogger  
  Electro Harmonix Bass Blogger  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss DS-1 Distortion  
  Boss DS-1 Distortion  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss LMB-3 Bass Limiter  
  Boss LMB-3 Bass Limiter  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss FBM-1 Fender 59 Bassman  
  Boss FBM-1 Fender 59 Bassman  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC Electronic DITTO x2  
  TC Electronic DITTO x2  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата Гитарски Ефект Процесори :  
 
Behringer
Blackstar
BOSS
DigiTech
Electro-Harmonix
Ernie Ball Strings
Eventide
Kemper
LINE6
Mooer
Morpheus
Rocktron
Strymon
T.C. Electronic
Tascam
TC Helicon
Two Notes
ZOOM
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти