БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! artikaldownloadgalerijagarantni_listkategorija_glavnakategorija_sa_artiklimakategorija_sa_kategkontaktLinklivesearchlivesearch2livesearchPROBAnapravisitemapphpnovi50novi100phprintpocetna_stranapocetna_strana5pocetna_strananeokpocetna_stranaNEW oldpocetna_stranaNEWpocetna_stranaOLD2proizvodjac_artikli_kategorijaproizvodjac_artikli_sviproizvodjacireference_01vinstallreference_02minstallreference_03studio_broadcastreference_04rentalcireference_05artistrezultat_pretragespecijalne_ponudetell_a_friendvestARTvestivesti_menuvesti_menuSvesti2vesti2ALLvesti2NEWvesti2Svesti5vestiALLvestiNEWvestiSvestSVvirtuelna_setnjaCall: +389(0)2 3216640     E-mail: [email protected]        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
  background="../mex/awmdata/menu/main-button-tile.gif" >  
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
  > Класични Гитари  
  > Акустични Гитари  
  > Електрично-Акустични Гитари  
  > Електрично-Акустични Бас Гитари  
  > Електрични Гитари  
  > Електрични Бас Гитари  
  > Останати Жичани Инструметни  
  > Засилувачи и Кабинети  
  > Ефекти и Педали  
  >> Гитарски Ефект Процесори  
  >> Бас Ефект Процесори  
  >> Гитарски Педали  
  >> Бас Педали  
  >> Предзасилувачи (Гитраски и Бас)  
  > Дополнителна Опрема и Аксесоари  
  > Контролери  
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз�  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на [email protected]
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  28.10.2015  
 
  KOMPLETE KONTROL S-Series | КОМПЛЕТЕН Инструмент!  
 

Во текот на последните неколку години, Native Instruments издаде неколку видови на диџејски и студиски контролери, кои лесно се интегрираат со нивниот софтвер. Тука ги вклучуваме познатите : MACHINE, како и DJ-ските TRAKTOR KONTROL X1, Z1, Z2, F1, S4 и S8. Додека Maschine ја имаше целосната интеграција за Komplete, потрошувачите со нетрпение ја чекаа новата најавена контролна клавијатура која истотака ќе биде целосно интегрирана со Komplete. Поради тоа, Native Instruments ја создадоа "Komplete KONTROL S-серијата" која ги содржи трите модели (S25, S49, S61, односно клавијатурите со 25, 49, или 61 клавиши кои се многу солидно изработени од познатиот FATAR.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  17.09.2015  
 
  Apollo Twin Interface - Realtime UAD Processing and Thunderbolt.  
 
Apollo Twin го редефинираше домашното и студиското снимање, преку создавање на легендарен интерфејс за аналоген студиски звук кој секој може да го почувствува. Оваа 2x6 Thunderbolt аудио карта за Mac е комбинација на истиот беспрекорен 24 / 192kHz аудио конвертор на реномираните Universal Audio Apollo серии со onboard Realtime UAD SOLO или DUO обработка и процесирање.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
  КАТЕГОРИЈА  
 

Бас Педали

 
   
   
  Вкупно Производи: 22  
.
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer BDI21 Bass Driver
Bass Amp Modeler/Direct Recording Preamp/DI Box - sve u jednom!
ЦЕНА: 2.300 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer HB01 Hell Babe
Multifunkcionalna WAH-WAH pedala sa optičkim kontrolama

ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

ЦЕНА: 3.000 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
Boss LMB-3 Bass Limiter
Bass Limiter/Enhancer
ЦЕНА: 5.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
Boss SYB-5 Bass Synthesizer
Bass Synthesizer
ЦЕНА: 9.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro Harmonix Bass Big Muff Pi
Distortion/Sustainer
The Prodigy reborn with underworld insticts comes to life wielding the drive of the original classic Big Muff Pi and the earthy support of a bass tailored design with no loss of low end. This is the pedal that bass players who loved the Big Muff sound have been waiting for.

ЦЕНА: 5.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro Harmonix Bass Blogger
Ispišite svoju priču tonom koji je drugačiji. Nova overdrive i fuzz pedala za bass u jednom kućištu vrhunske izrade. Osnovne tonske kontrole i
dva moda rada - dovoljne su bez obzira da li svirate punk-rock, heavy ili prosto eksperimentišete!

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro Harmonix Mole Bass Booster
The Mole is a bass booster that helps bassists and guitarists unearth a sound that is positively subterranean.
ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
ELECTRO HARMONIX NANO BASS BIG MUFF
ELECTRO HARMONIX NANO BASS BIG MUFF | DISTORTION BASS GUITAR EFFECTS PEDAL

Big sound in a small pedal.
The new Nano Bass Big Muff is the latest EHX bass guitar, effect pedal. It delivers that huge Bass Big Muff sound in a nano-sized package. With voicing inspired by the battle-tank green, Russian Big Muff and a classic Big Muff Pi layout of Sustain, Tone and Volume controls, it provides sounds ranging from a slight but satisfying grit to an over-the-top wall of bass fuzz.

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro Harmonix Nano BassBalls
ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

Not one, but two narrow filters sweep your tones under control of the envelope, generating very unique vocal-like sounds.
Not only designed for and great on bass guitar, but also very funky on guitar.

ЦЕНА: 4.050 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro Harmonix POG2
Polifoni generator Oktava za gitaru i bas.
ЦЕНА: 20.400 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
ELECTRO HARMONIX SATISFACTION FUZZ
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
4.400,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
3.600,oo ден
ELECTRO HARMONIX SATISFACTION | FUZZ GUITAR EFFECTS PEDAL

The Electro Harmonix Satisfaction is a guitar Fuzz pedal effect.
EHX re-creates the classic fuzztone pedal with the Satisfaction Fuzz, now updated with true bypass circuitry for optimum signal path integrity.
The Satisfaction Fuzz features an elemental two-knob layout with controls for Volume and Attack (fuzz). True to the genre, this classically-voiced fuzztone creates a sound that is anything but subtle and goes from an aggressive rasp to full-on fuzzed-out mayhem!

ЦЕНА: 4.400 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     LINE6
Line6 DL4 Delay Modeler
Isporučuje vrhunski delay u stomp box formatu.
ЦЕНА: 15.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > LINE6
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Moog
Moog MF-107 FreqBox
The MF-107 FreqBox is different from other effects -- the effected sound is not a processed version of your input signal, but the sound of the input signal modulating an internal oscillator.
ЦЕНА: 25.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Moog
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rocktron
Rocktron Hush Pedal
РАСПРОДАДЕНО


If you aren’t using the HUSH, you aren’t using real noise reduction for guitar. When used properly, the HUSH will wipe out hiss, unwanted feedback and pickup buzz. The HUSH pedal delivers 65dB of signal cleanup, while your music signal integrity remains unaffected. In other words, get rid of the noise without altering your tone!

ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Rocktron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rocktron
Rocktron TriWah
РАСПРОДАДЕНО

Multifunkcionalna Wah pedala po izuzetno povoljnoj cijeni.
Ima tri pozicije: Normal, Classic i Bass.


ЦЕНА: 5.600 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > Rocktron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic DITTO Looper
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
6.200,oo ден

НОВА ЦЕНА :
4.700,oo денDitto Looper is the looper you try once and love for life. And you simply gotta try it. We've taken all that is good about loopers, trimmed away all the non-essential, mood-killing tech hoopla and ended up with a looper that is intuitive, tons of fun, sounds great and doesn't break the bank.

ЦЕНА: 6.200 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC FORCEFIELD COMPRESSOR
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.900,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денTC ELECTRONIC FORCEFIELD COMPRESSOR | ALL-ANALOGUE COMPRESSOR PEDAL
The TC Electronic Forcefield All-Analogue Compressor Pedal is an all-analogue compressor pedal featuring a vintage-style output from subtle compression to all-out squash. From subtle sustain enhancements to smooth signal leveling you'll find it all and more in this great road-ready pedal. Forcefield Compressor's vintage circuit design differs greatly from modern studio compression.
You will receive tons of warmth and a smooth tonal characteristic that has helped shape the history of rock and country music. Forcefield Compressor easily fits into every setup due to its compact, yet extremely durable design with top-mounted ins and outs. On top of that it features True Bypass so it doesn't affect your tone in any way when off.

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC RUSTY FUZZ
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.900,oo ден

НОВА ЦЕНА :
2.600,oo денTC ELECTRONIC RUSTY FUZZ | SILICON FUZZ PEDAL

The TC Electronic Rusty Fuzz Silicon Fuzz Pedal is a fuzz pedal with a silicon-based transistor circuit producing vintage-gated and Velcro-fuzz tones. Rusty Fuzz produces classic vintage fuzz tones from the past including silky-smooth sustain to ripping Velcro-fuzz tones. Rusty Fuzz is inspired by silicon Fuzz Face circuits and is known for its smooth gain structure and dynamic character. Rusty Fuzz stays true to the great classic tone, whilst alleviating the pesky downsides of old fuzz pedals by placing the circuit inside a super-solid but compact enclosure with top-mounted jacks and true bypass.

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Spark Booster
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
7.900,oo ден

НОВА ЦЕНА :
3.500,oo ден

The TC Electronic Spark Booster is a versatile guitar boost pedal from TC Electronic

The TC Electronic Spark Booster is a pedal ideal for use with your existing rig, realising the potential of the guitar, amp and pedals that you already have

ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
Tc Electronic SPECTRA DRIVE BASS PREAMP
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
15.800,oo ден

НОВА ЦЕНА :
9.900,oo ден


Bass Preamp/DI Pedal with Overdrive, Compression, 4-band EQ, 1/8" Headphone Output, 1/8" Aux Input, and TonePrint Technology

ЦЕНА: 15.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC SPECTRACOMP BASS COMPRESSOR
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
7.900,oo ден

НОВА ЦЕНА :
4.900,oo денCompact Bass Compressor Pedal with TonePrint Circuitry and True Bypass Output

ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC THE PROPHET DIGITAL DELAY
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА:
3.800,oo ден

НОВА ЦЕНА :
3.300,oo денTC ELECTRONIC THE PROPHET DIGITAL DELAY | GUITAR EFFECTS PEDAL

he TC Electronic The Prophet Compact Digital Delay Pedal is a compact digital delay pedal featuring three subdivisions settings of sixteenths, eights and 3/8. The Prophet delivers all the pristine digital delay tones a guitarist would need from short reverberating slapbacks to long stretch periods of ambience. The Prophet gives you access to crisp and clear digital delay tones. The toggle-switch lets you instantly set the subdivisions of the delay, so you can quickly jump from eighths and sixteenths to 3/8. The Prophet features a highly roadworthy design with top-mounted jacks.

ЦЕНА: 3.800 ДЕН
 
Категорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > TC Electronic
 
rows: rows: 124
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  T.C. Electronic   
.
  TC ELECTRONIC RUSTY FUZZ  
  TC ELECTRONIC RUSTY FUZZ  
  ПовеќеПовеќе  
.
  LINE6  
.
  Line6 StageScape M20d  
  Line6 StageScape M20d  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss TU-3 Chromatic Tuner  
  TC Electronics Alter Ego 2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC Electronics Alter Ego 2  
  TC Electronics Alter Ego 2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  TC Helicon  
.
  TC Helicon Mic Mechanic 2  
  TC Helicon Mic Mechanic 2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  DigiTech  
.
  Digitech RP360 XP  
  Digitech RP360 XP  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC ELECTRONIC RUSTY FUZZ  
  TC ELECTRONIC RUSTY FUZZ  
  ПовеќеПовеќе  
.
  DigiTech  
.
  Digitech GSP1101  
  Digitech GSP1101  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата Бас Педали :  
 
Behringer
BOSS
Electro-Harmonix
LINE6
Moog
Rocktron
T.C. Electronic
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти