БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! artikaldownloadgalerijagarantni_listkategorija_glavnakategorija_sa_artiklimakategorija_sa_kategkontaktLinklivesearchlivesearch2livesearchPROBAnapravisitemapphpnovi50novi100phprintpocetna_stranapocetna_strana5pocetna_strananeokpocetna_stranaNEW oldpocetna_stranaNEWpocetna_stranaOLD2proizvodjac_artikli_kategorijaproizvodjac_artikli_sviproizvodjacireference_01vinstallreference_02minstallreference_03studio_broadcastreference_04rentalcireference_05artistrezultat_pretragespecijalne_ponudetell_a_friendvestARTvestivesti_menuvesti_menuSvesti2vesti2ALLvesti2NEWvesti2Svesti5vestiALLvestiNEWvestiSvestSVvirtuelna_setnjaCall: +389(0)2 3216640     E-mail: [email protected]        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
  background="../mex/awmdata/menu/main-button-tile.gif" >  
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
  > Миксети  
  > Микрофони  
  > Монитори  
  > Слушалки  
  > Уреди за Репродукција и Снимање  
  > Процесори  
  > Теренска Опрема  
  > Студиски Светла  
  > Софтвер и Дополнителна Опрема  
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз�  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на [email protected]
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  28.10.2015  
 
  KOMPLETE KONTROL S-Series | КОМПЛЕТЕН Инструмент!  
 

Во текот на последните неколку години, Native Instruments издаде неколку видови на диџејски и студиски контролери, кои лесно се интегрираат со нивниот софтвер. Тука ги вклучуваме познатите : MACHINE, како и DJ-ските TRAKTOR KONTROL X1, Z1, Z2, F1, S4 и S8. Додека Maschine ја имаше целосната интеграција за Komplete, потрошувачите со нетрпение ја чекаа новата најавена контролна клавијатура која истотака ќе биде целосно интегрирана со Komplete. Поради тоа, Native Instruments ја создадоа "Komplete KONTROL S-серијата" која ги содржи трите модели (S25, S49, S61, односно клавијатурите со 25, 49, или 61 клавиши кои се многу солидно изработени од познатиот FATAR.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  17.09.2015  
 
  Apollo Twin Interface - Realtime UAD Processing and Thunderbolt.  
 
Apollo Twin го редефинираше домашното и студиското снимање, преку создавање на легендарен интерфејс за аналоген студиски звук кој секој може да го почувствува. Оваа 2x6 Thunderbolt аудио карта за Mac е комбинација на истиот беспрекорен 24 / 192kHz аудио конвертор на реномираните Universal Audio Apollo серии со onboard Realtime UAD SOLO или DUO обработка и процесирање.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
  КАТЕГОРИЈА  
 

Миксети

 
   
   
  Вкупно Производи: 26  
.
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Alesis
MultiMix 10 Wireless
10-Channel Rackmount Mixer with Bluetooth Wireless
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Alesis
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Allen&Heath
Allen&Heath XB14-2
XB-14-2 offers a host of specialised broadcast features that normally come at a much higher price, including telephone communication (telco) channels, mic channel ON switch sensing, stereo channel start/cue outputs for playback device control, automatic muting of speaker outputs and much more.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Allen&Heath
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Avid
Avid Max Air
With HD standards being adopted by TV stations and homes throughout the world, audiences are demanding a higher quality, surround sound experience.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Avid
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Avid
Avid System 5-B
With new HD standards being adopted by TV stations and homes throughout the world, audiences are demanding a higher quality, surround sound experience.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Avid
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
BEHRINGER X-AIR XR18
BEHRINGER XR18 X-AIR | 18-INPUT WIRELESS DIGITAL MIXER FOR IPAD AND ANDROID

EXTRA ПОНУДА!
РЕДОВНА ЦЕНА : 49900 ,oo ден
ПРОМО ЦЕНА : 46600,oo ден
X-Air Series 18-Channel, 12-Bus StageBox/Rackmount Digital Mixer for iOS/Android/Mac/PC/Linux Devices with 16 Programmable Midas Preamps, Integrated Wi-Fi Module, Multi-Channel USB Audio Interface, and Rackmount Ears

ЦЕНА: 49.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer X32 Compact
The BEHRINGER X32 has changed the game by completely rethinking what is possible from a digital mixer – and tens of thousands of new users are enjoying the results.
ЦЕНА: 144.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer X32 Compact-TP
The BEHRINGER X32 has changed the game by completely rethinking what is possible from a digital mixer – and tens of thousands of new users are enjoying the results.
ЦЕНА: 154.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer X32 Core Rack
It’s a “One-Rack Attack”! The X32 CORE takes the brain of the flagship X32 digital mixing console and packs it all into a single rack space.
ЦЕНА: 68.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer X32 Producer
The X32 Digital Mixer family is the result of the engineering, manufacturing and application expertise of legendary console manufacturer MIDAS, the iconic signal processing genius of KLARK TEKNIK and BEHRINGER’s unique ability to deliver a superior value proposition.
ЦЕНА: 115.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Xenyx 1204USB
8-channel USB Mixer with One-knob Compression, 2 Aux Sends, 2 Busses, and 3-band EQ Per Channel
ЦЕНА: 11.400 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer XENYX X1222USB
Premium 16-ulaza 2/2-Bus Mixer s XENYX mikrofonskim pretpojačalima i kompresorima, British EQ, 24-Bit Multi-FX Procesor, USB/Audio Interface i EnergyXT2.5 kompaktni Behringer Edition Music produkcijski program.
ЦЕНА: 15.600 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Xenyx X2222USB
How about eight XENYX mic channels with inserts, dedicated compressors, 3-band EQ with semi-parametric mids and three Aux Sends? You get all that with the X2222USB, plus four stereo line-level channels, two convenient mix subgroups and onboard 24-bit digital FX processing, with dual user-addressable parameter controls. All this and more enclosed in a rack-ready, roadworthy steel chassis.
ЦЕНА: 19.000 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R Airence USB
The D&R AIrence is a compact, flexible mixing console with 6 channel faders, two telephone hybrids and a integrated multichannel USB soundcard. The D&R AIrence is well suited to work with our PC-Radio Express radio automation system.
ЦЕНА: 155.000 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R Airence USB Extension Unit
With the D&R AIrence Extension unit you can expand your Airence mixing console with 6 extra faders which are linked to 6 triple inputs (6 microphones- and 12 stereo line input channels).
ЦЕНА: 80.900 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R AXUM VERSION 3.0
The AXUM VERSION 3.0 is a modular completely preprogrammed platform that can grow with you and your organization any time, any moment.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R Lyra 4
Kompaktni digitalni desktop On-Air produkcijski i emisioni mikser sa kontrolnom 4 potova po izboru i nezavisnom ulazno-izlaznom matricom.
Koncept Lyra miksera je proistekao iz zahtjeva i potreba korisnika u realnim situacijama, koji su htjeli mali i kompaktan mikser, djelimično
modularnog dizajna, koji će pritom ponuditi odličan zvuk i sve funkcije potrebne osnovnom sredstvu rada malih radio stanica.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     D&R
D&R Lyra 8
Kompaktni digitalni desktop On-Air produkcijski i emisioni mikser sa kontrolnom 8 potova po izboru i nezavisnom ulazno-izlaznom matricom.
Koncept Lyra miksera je proistekao iz zahtjeva i potreba korisnika u realnim situacijama, koji su htjeli mali i kompaktan mikser, djelimično
modularnog dizajna, koji će pritom ponuditi odličan zvuk i sve funkcije potrebne osnovnom sredstvu rada malih radio stanica.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > D&R
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Fairlight
Fairlight EVO
EVO is a complete media production system, harnessing all the power of the Fairlight’s hardware and software, recording, editing, mixing, MIDI, video.
EVO – today’s big mixer at tomorrow’s smart price.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Fairlight
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Fairlight
Fairlight QUANTUM
Fully featured, mid-size Audio Post Console!
Fast and unlimited functional scope within an intuitive and ergonomic workspace. QUANTUM provides a very fast, tactile mixing environment for demanding applications. It is suitable for large Audio/ Video projects using HD picture with up to 192 Audio tracks.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Fairlight
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ MPM3000
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
15.300,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
8.900,oo денMARANTZ MPM3000 | LARGE-DIAPHRAGM CONDENSER MICROPHONE

Marantz Professional condenser microphones deliver the high-quality, accurate audio needed for critical recording applications. The MPM-3000 tops the line with its audiophile specs and construction. Premium-grade circuitry components provide superlative performance with negligible harmonic distortion. The microphone’s smooth, warm character and fast transient response make it the perfect instrument to capture every nuance of sound - from subtle vocals to orchestral percussion

ЦЕНА: 15.300 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     PreSonus
Presonus StudioLive 16.4.2
РАСПРОДАДЕНО
Digitalni mikser vrhunskih perfomansi namijenjen za Live i za studijsko snimanje. Snažan i fleksibilan.

ЦЕНА: 91.700 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > PreSonus
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     PreSonus
Presonus StudioLive 24.4.2
ХИТ ЦЕНА!
РЕДОВНА ЦЕНА :
227.300,oo ден

АРТИСТ ЦЕНА:
122.900,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

The PreSonus StudioLive 24.0.2 is an excellent-sounding compact digital mixer with a flair for connectivity and extensibility. You get unprecedented freedom to work the way that works best for you. StudioLive technology certainly lives up to its name: a powerhouse in the studio - with stunning live capabilities that give us more than a glimpse into the future of live mixing.

ЦЕНА: 227.300 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > PreSonus
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     RANE
Rane AM1 Automixer
The Rane AM1 is an Automixer with four gain-sharing XLR Mic/Phantom/Wireless Inputs, combined with a manual mixer with one RCA Line Input, one 3.5 mm Line Input with a USB charge port, USB Audio Input and Output, XLR Mix Output, RCA Record Output, and a Headphone Amp with source selector. It is cascadable to add more inputs with AM2 Automixers, and has a RAD Port connecting to CobraNet via Mongoose.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > RANE
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE NT-USB
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
12.200,oo ден

НОВА ЦЕНА:
9.900,oo денRODE NT-USB | VERSATILE STUDIO-QUALITY USB MICROPHONE

The Rode NT USB is a high quality microphone that plugs straight into your computer through USB. This compact yet functional microphone manages to provide studio quality sounds for an astonishingly good price.


ЦЕНА: 12.200 ДЕН
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rupert Neve
Rupert Neve DM 5088
5088 je kompaktni modularni 16-kanalni linijski mixer koji osigurava 8 grupa buseva, 8 auxiliary send-ova, 4 stereo efekt povrata i stereo izlazni bus. Također postoje i izvedbe s 32, 48, 64, 80 kanala. Svi ulazni modu nude bus/line/tape ulaznu selekciju. 8 main mixing buseva, direktni izlaz, stereo bus i potpuno monitorsko postrojenje.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Rupert Neve
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Sonifex
Sonifex S2 Digital I/O Analogue Radio Broadcast Mixer
Digitalni I/O Analogni Radio Broadcast Mixer, nove generacije. S2 nudi digitalnu audio kvalitetu s analognom pouzdanosti u modularnom formatu.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Миксети > Sonifex
 
rows: 98
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Shure   
.
  Shure FP35 Plug-on wireless system  
  Shure FP35 Plug-on wireless system  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RODE  
.
  RODE NTG3  
  RODE NTG3  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer X32 Compact  
  D&R Lyra 8  
  ПовеќеПовеќе  
.
  D&R  
.
  D&R Lyra 8  
  D&R Lyra 8  
  ПовеќеПовеќе  
.
  RODE  
.
  RODE Blimp Zeppelin  
  RODE Blimp Zeppelin  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure BRH 440M  
  Shure BRH 440M  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer B2 PRO  
  Behringer B2 PRO  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Shure  
.
  Shure FP15/83 Wireless Bodypack  
  Shure FP15/83 Wireless Bodypack  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата Миксети :  
 
Alesis
Allen&Heath
Avid
Behringer
D&R
Fairlight
MARANTZ Professional
PreSonus
RANE
RODE
Rupert Neve
Sonifex
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти