БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! artikaldownloadgalerijagarantni_listkategorija_glavnakategorija_sa_artiklimakategorija_sa_kategkontaktLinklivesearchlivesearch2livesearchPROBAnapravisitemapphpnovi50novi100phprintpocetna_stranapocetna_strana5pocetna_strananeokpocetna_stranaNEW oldpocetna_stranaNEWpocetna_stranaOLD2proizvodjac_artikli_kategorijaproizvodjac_artikli_sviproizvodjacireference_01vinstallreference_02minstallreference_03studio_broadcastreference_04rentalcireference_05artistrezultat_pretragespecijalne_ponudetell_a_friendvestARTvestivesti_menuvesti_menuSvesti2vesti2ALLvesti2NEWvesti2Svesti5vestiALLvestiNEWvestiSvestSVvirtuelna_setnjaCall: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist-maceodnia.com        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
  background="../mex/awmdata/menu/main-button-tile.gif" >  
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
  > НАМАЛЕНИЕ  
  > HOT DEAL  
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  28.10.2015  
 
  KOMPLETE KONTROL S-Series | КОМПЛЕТЕН Инструмент!  
 

Во текот на последните неколку години, Native Instruments издаде неколку видови на диџејски и студиски контролери, кои лесно се интегрираат со нивниот софтвер. Тука ги вклучуваме познатите : MACHINE, како и DJ-ските TRAKTOR KONTROL X1, Z1, Z2, F1, S4 и S8. Додека Maschine ја имаше целосната интеграција за Komplete, потрошувачите со нетрпение ја чекаа новата најавена контролна клавијатура која истотака ќе биде целосно интегрирана со Komplete. Поради тоа, Native Instruments ја создадоа "Komplete KONTROL S-серијата" која ги содржи трите модели (S25, S49, S61, односно клавијатурите со 25, 49, или 61 клавиши кои се многу солидно изработени од познатиот FATAR.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  17.09.2015  
 
  Apollo Twin Interface - Realtime UAD Processing and Thunderbolt.  
 
Apollo Twin го редефинираше домашното и студиското снимање, преку создавање на легендарен интерфејс за аналоген студиски звук кој секој може да го почувствува. Оваа 2x6 Thunderbolt аудио карта за Mac е комбинација на истиот беспрекорен 24 / 192kHz аудио конвертор на реномираните Universal Audio Apollo серии со onboard Realtime UAD SOLO или DUO обработка и процесирање.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
  КАТЕГОРИЈА  
 

НАМАЛЕНИЕ

 
   
   
  Вкупно Производи: 117  
.
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Akai
Akai XR20
EXTRA ПОНУДА!
Цена во Европа : 259 Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 13500,oo ден

XR20 is a portable beat production center loaded with a fresh sound library that’s designed for making hip-hop and R&B wherever and whenever inspiration strikes.

ЦЕНА: 13.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Akai
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Alesis
Alesis Q49
Potpuna hromatska kontrola! MIDI keyboard kontroller od 49 tipki poveziv s USB-om.

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 6100,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 6600,oo ден

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Alesis
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Alesis
Alesis STEALTHKICK PACK
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 9.200,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
6.200,oo ден

KICK PEDAL & COMPACT TRIGGER COMBO

ЦЕНА: 9.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Alesis
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Allen&Heath
Allen&Heath ZED 10FX
Allen & Heath ZED10 10-Channel Multi-purpose mixer with integrated USB for live sound, recording and production. With built-in digital effects from Allen & Heath consoles. Guitar DI input. Includes AmpliTube X-Gear Software

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 19500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 20400,oo ден

ЦЕНА: 20.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Allen&Heath
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Allen&Heath
Allen&Heath ZED 22FX
Mikser idealan za bendove. S odličnom FX sekcijom, novim DuoPreTM predpojačalima, 3-band EQ, USB. 16 mono i 3 stereo ulaza. USB omogućava direktno snimanje na PC

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 44500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 49900,oo ден

ЦЕНА: 49.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Allen&Heath
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ Galaxian
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 15.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
12.900,oo ден

Perfektan laser za male, srednje ili veće klubove s crvenim i zelenim zrakama. Zvučno aktivan. Kreira animirane uzorke po zidu, podu ili stropu. Vrlo efektan samostalno ili u kombinaciji s maglom. Preko 500 zraka lasera!

ЦЕНА: 15.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ Jelly Par Profile System
The American DJ Jelly Par Profile is part of the popular ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
17.600,oo ден

НОВА ЦЕНА :
15.900,oo ден


РАСПРОДАДЕНО

“Jelly Series,” featuring a glowing transparent housing. The Jelly Par Profile is a compact, low profile Wash Fixture designed to bring color and excitement to any party–great for uplighting, stage lighting or color washing a room.

ЦЕНА: 17.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ Mega Par Profile System
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
17.600,oo ден

НОВА ЦЕНА :
15.900,oo ден


РАСПРОДАДЕНО

The ADJ Mega Par Profile is a compact, low profile par designed for uplighting, stage lighting and will bring color and excitement to any party. This Par is intelligently designed so that it may sit directly on the ground or inside truss without the hanging bracket because the power & DMX Ins and Outs sit on the side of the fixture, not on the rear.

ЦЕНА: 17.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     American DJ
American DJ MICRO ROYAL GALAXIAN
The Micro Galaxian from ADJ creates cool and tantalizing laser effects in red and blue while at the same time being lightweight, portable, and energy efficient. Perfect for the at DJ at home or on the road, or if you're looking to add to the ambiance of your bar or night club.
ЦЕНА: 13.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > American DJ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Arturia
Arturia Minibrute 25 Synthesizer
FULL-BLAST ANALOG SYNTHESIZER

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 31900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 24500,oo ден

ЦЕНА: 31.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Arturia
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Audient
Audient iD22
EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 23.900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 30.900,oo ден

10-in/14-out USB Audio Interface with 24-bit/96kHz Resolution, Two Mic Preamps, Instrument Input, 8-channel ADAT I/O, and Monitor Controller Functionality

ЦЕНА: 23.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Audient
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Audient
AUDIENT ID4
AUDIENT ID4 | HIGH-PERFORMANCE USB 2.0 AUDIO INTERFACE

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 9200,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 10200,oo ден

The Audient iD4 High-Performance USB Audio Interface was designed with musicians in mind to simplify the recording process while providing the artist with one of the company's renowned Class-A console-grade microphone preamplifiers. Housed in a desktop-style chassis, it delivers the audio performance of a large-format console in a compact and elegant desktop package. The unit provides a world-class Audient console mic pre, high performance converter technology, console-style monitor control, JFET D.I., and the revolutionary ScrollControl. The iD4 is USB bus-powered and compatible with Mac OS X, Windows, and iOS.

ЦЕНА: 10.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Audient
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer ADI21 Acoustic Driver
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
2.200,oo ден

НОВА ЦЕНА:
1.500,oo денAkustični Amp Modeler/Direct Recording Preamp/DI Box

ЦЕНА: 2.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer B5 Condenser Microphone
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
4.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
3.900,oo денStudijski cigaret kondenzatorski mikrofon sa pozlaćenom membranom namijenjen za studio ili Live aplikacije.

ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer C1
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
3.800,oo ден

НОВА ЦЕНА:
2.800,oo денStudijski kondenzatorski mikrofon.

ЦЕНА: 3.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer C2 Matched Pair
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
4.200,oo ден

НОВА ЦЕНА:
3.600,oo ден2 ujednačena studijska kondenzatorska mikrofona.

ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer EUROLIVE B1200 D-PRO
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
22.600,oo ден

НОВА ЦЕНА:
17.300,oo денHigh-Performance Active 500-Watt 12" PA Subwoofer with Built-In Stereo Crossover

ЦЕНА: 22.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Eurolive B208D
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
13.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
10.900,oo денActive 200-Watt 2-Way PA Speaker System with 8" Woofer and 1.35" Compression Driver

ЦЕНА: 13.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
BEHRINGER TM300
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
2.200,oo ден

НОВА ЦЕНА :
1.500,oo денTube Amp Modeler Guitar Pedal with 3 Classic Amp Models, 3 Gain Modes, and 3 Mic Placements

ЦЕНА: 2.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer UMC 202HD U-PHORIA
Audiophile 2x2, 24-Bit/96 kHz USB Audio Interface with MIDAS Mic Preamplifiers


ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 4800,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 6100,oo ден

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer UMC 204HD U-PHORIA
Audiophile 2x4, 24-Bit/96 kHz USB Audio/MIDI Interface with MIDAS Mic Preamplifiers

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 6500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 7900,oo ден

ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer UMC404HD U-PHORIA
USB Interface for the Self-recording Musician

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 8200,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 9100,oo ден

ЦЕНА: 9.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer XENYX Control 1 USB
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
12.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
11.300,oo ден


High-End Studio Control and Communication Center with USB Audio Interface

ЦЕНА: 12.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer Xenyx QX1002USB
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
8.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
6.500,oo ден10 Inputs, and a USB audio interface with built-in FX.

ЦЕНА: 8.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
Behringer XENYX QX1202USB
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 15.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
9.600,oo ден

Premium 12-Input 2-Bus Mixer with XENYX Mic Preamps & Compressors, British EQs, 24-Bit Multi-FX Processor and USB/Audio Interface

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Behringer
BEHRINGER XENYX QX602 MP3
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
8.300,oo ден

НОВА ЦЕНА:
5.900,oo ден6-input, 2-bus Analog Mixer with Xenyx Mic Preamps, 3-band EQ, MP3 Player, and Multi-FX

ЦЕНА: 8.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Behringer
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BeyerDynamic
Beyerdynamic DT770 PRO
ПОПУСТ !
СТАРА ЦЕНА :
11.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
9.900,oo ден


The DT 770 PRO is a closed dynamic headphone which has been designed for critical music and sound monitoring. The single-sided cable makes the handling of the headphone easy.

ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > BeyerDynamic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR FLY 3 BLACK MINI AMP
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
4.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
3.700,oo денA Portable Amp That You Can Take Anywhere!

Combining two channels, tape delay, and the innovative Infinite Shape Feature, the Blackstar Fly 3 is a great-sounding, portable, battery-powered guitar combo amplifier. Although it's ridiculously tiny, the 3-watt Fly 3 packs a mighty punch with huge tone, even at low volumes. You can infinitely change the sound of the Fly 3, thanks to Blackstar's patented Infinite Shape Feature, and its onboard tape delay effect gives your playing a distinctive resonance. Complete with an MP3/line-in jack and an emulated headphone output, you can't help but love practicing with the Fly 3. It makes a great traveling companion, too! Grab a Blackstar Fly 3 battery-powered mini guitar combo amplifier. They're a lot of fun!

ЦЕНА: 4.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR FLY 3 BLUETOOTH
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.100,oo ден

НОВА ЦЕНА:
5.300,oo денA Portable Amp with Bluetooth!
Guitarists are fun people. That's why they love the Blackstar Fly 3 Blue. This portable battery-powered guitar combo amplifier is a boxful of entertainment! Although it's tiny, the 3-watt Fly 3 Blue packs a mighty punch, even at low volumes. And it sounds great. Experience infinite tones with Blackstar's patented Infinite Shape Feature. Add dimension to your playing with the onboard tape delay effect. Enjoy private practice sessions with a speaker-emulated headphone output. Stream music from your smart device via Bluetooth. You can't help but love practicing with the Blackstar Fly 3 Blue. And it makes a great traveling companion!

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Blackstar
BLACKSTAR FLY 3 PACK STEREO
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.800,oo ден

НОВА ЦЕНА:
5.900,oo денA 6-watt Stereo Setup That You Can Take Anywhere!
When you combine a Blackstar Fly 3 battery-powered mini guitar combo amplifier with a Fly 103 3-watt extension cabinet, you get a killer 6-watt stereo setup. Although the Fly 3 is ridiculously tiny, it still packs a mighty punch with huge tone - even at low volumes. You can infinitely change the sound of the Fly 3, thanks to Blackstar's patented Infinite Shape Feature, and its onboard tape delay effect gives your playing a distinctive resonance. When you connect the Fly 103 cabinet, you not only get a great-sounding stereo guitar amp, you can also use the Fly 3's MP3/line-in jack to transform it into a set of powered stereo speakers. Grab a Blackstar Fly Stereo Pack!

ЦЕНА: 6.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Blackstar
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
Boss DB-60 Dr. Beat Metronome
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
4.400,oo ден

НОВА ЦЕНА :
3.900,oo ден


The new DB-60 is a handy timekeeper that can lay down a click in style. Along with the standard functions of a metronome, the DB-60 provides a menu of rhythmic patterns, a note-mixing feature to create rhythms that match the feel and style of your music, and the ability to handle time signatures of up to 17 beats per measure.

ЦЕНА: 4.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
Boss VE-20 Vocal Processor
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
15.300,oo ден

НОВА ЦЕНА :
14.500,oo ден


The Essential Stompbox for Vocalists

ЦЕНА: 15.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     BOSS
Boss VE-5 RD Vocal Processor

ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
13.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
12.200,oo ден


Compact Vocal Processor with Friendly Features

ЦЕНА: 13.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > BOSS
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Bugera
BUGERA G5 INFINIUM
Bugera G5 5W Tube Guitar Amp Head

ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА : 18500,oo ден
НОВА ЦЕНА : 13900,oo ден

ЦЕНА: 18.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Bugera
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
Digitech RP360 XP
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
13.800,oo ден

НОВА ЦЕНА :
11.600,oo ден


The DigiTech® RP360XP guitar multi-effect processor is a complete 360° guitar effects solution. It includes over 160 different effects (54 amps, 26 cabinets, 82 stompboxes) inspired by world’s best-selling pedals and iconic amps.

ЦЕНА: 13.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
DIGITECH TRIO+ BAND CREATOR
DIGITECH TRIO+ BAND CREATOR| LOOPER GUITAR EFFECTS PEDAL

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 17.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
15.700,oo ден


The Digitech Trio Looper new for 2016 is an innovative practice pedal ideal for songwriters and budding musicians offering instant and intelligent grooves that respond to your playing.
The TRIO listens to the way you play and automatically generates bass and drum parts that match your song. Just plug your guitar into TRIO, press the footswitch to teach TRIO your chords and rhythm, then press the footswitch again to start playing with your own personal band!
The TRIO provides seven music genres to choose from including: Blues, Pop, Alternative Rock, Rock, Country, R&B, and Jazz. Up to twelve song styles are available for each genre and you can select between 3/4 and 4/4 time signatures.

ЦЕНА: 15.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     DigiTech
DigiTech Whammy DT
Get the guaranteed best price on Harmonizer, Pitch Shifter, Octave & Ring Modulator Effects Pedals like the DigiTech Whammy DT Drop Tune Guitar Effects ...
ЦЕНА: 12.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > DigiTech
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Electro-Harmonix
Electro Harmonix Micro Metal Muff

Distortion pedala namjenjena ljubiteljima čvršćeg zvuka. Pun pogofak. Metalno kućište. Vrhunska
izrada!

ЦЕНА: 5.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Electro-Harmonix
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Focusrite
FOCUSRITE CLARETT 2 PRE
FOCUSRITE CLARETT 2 PRE | 10 IN/4 OUT THUNDERBOLT AUDIO INTERFACE

ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
26.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
19.900,oo ден


The Focusrite Clarett 2 Pre combines the very latest Thunderbolt technology with the legendary passion and fire the Focusrite put into every one of their products

ЦЕНА: 26.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Focusrite
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Focusrite
Focusrite iTrack Solo
РАСПРОДАДЕНО

Take Focusrite quality on the go with the iTrack Solo iOS audio interface! The two-channel iTrack Solo was designed for your Apple iPad, but it's a great-sounding interface for your Mac or PC too.

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Focusrite
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Ketron
Ketron AUDYA5
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 3.300 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
188.000,oo ден

РАСПРОДАДЕНО

AUDYA 5 represents a new state-of-the-art modern arranger keyboard. It has a powerful audio multiplayer, a high quality sound engine and unique automatic accompaniment features. The rich set of interfaces includes a versatile video support, configurable audio connections and three USB ports to connect to computers and other multimedia devices.

ЦЕНА: 245.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Ketron
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Korg
Korg CM100L
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
400,oo ден


Kontaktni mikrofon za štimere...

ЦЕНА: 500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Korg
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Korg
Korg OT12M
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА : 5.500,oo ден
НОВА ЦЕНА : 3.900,oo ден

OT-12M Orkestralni štimer kalibracijskog ranga od 349Hz do 499Hz, ekstremnog spektra (A0 do C8). Dizajniran za štimanje svih orkestralnih instrumenata.

ЦЕНА: 5.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Korg
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil CUP110 Andante
EXTRA ПОНУДА!
РЕДОВНА ЦЕНА : 99.000,oo ден
ДЕМО ПРОИЗВОД!: 75.900,oo денн

Последен примерок !

88-Note, fully weighted, hammer action digital piano

ЦЕНА: 75.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Kurzweil
Kurzweil KA90
Portable Digital Piano with Arranger

ХИТ ЦЕНА!
СТАРА ЦЕНА :
36.200,oo ден

НОВА ЦЕНА:29.900,oo ден

ЦЕНА: 36.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Kurzweil
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Larsen
Larsen Kolophonium
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
1.100,oo ден

НОВА ЦЕНА :
900,oo ден


Колофониум за најдобар квалитет на звукот, кој се произведува без хемикалии и киселини..

ЦЕНА: 1.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Larsen
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     M-Audio
M-Audio Axiom AIR Mini 32 USB
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 6.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
5.400,oo ден


Shatter barriers with the Axiom AIR Mini 32 from M-Audio. Uniting serious power and unmatched ease-of-use, the Axiom AIR Mini 32 is the ultimate tool for the mobile musician.

ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > M-Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     M-Audio
M-AUDIO M-TRACK 2X2M
M-AUDIO M-TRACK 2X2M | MIDI / USB-C AUDIO INTERFACE

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 7500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 8900,oo ден

2-channel USB Interface with 24-bit/192kHz Resolution, MIDI In/Out, Direct Monitoring, XLR/TRS and TS Inputs, Central Monitor Knob, +48V Phantom Power, Cubase LE, and AIR Software Suite

ЦЕНА: 8.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > M-Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ AUDIOSCOPE SG-5B
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
4.500,oo денBattery or phantom-powered short shotgun microphone with XLR output

ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     MARANTZ
MARANTZ PODPACK 1
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
4.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
3.900,oo денUSB Microphone with Broadcast Stand and Cable

ЦЕНА: 4.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > MARANTZ
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11 SELECT
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11 SELECT / VIRTUAL INSTRUMENT AND PLUG-IN PROCESSOR BUNDLE

<HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 12.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
9.900,oo ден


Collection of 11 NI Komplete Virtual Instrument and Processor Titles with USB Flash Drive Installer - AAX Native, VST, AU (Mac/PC)
Load up your virtual instrument rig with a core collection of 11 hit products from Native Instruments, with Komplete 11 Select. Komplete 11 Select includes 11 Komplete software collection titles electronic musicians know and love, such as the Massive analog synth, Drumlab drum machine, and Scarbee Mark I electric piano. All told, you get over 2,500 sounds across 25GB of content, all of which comes ready to load on a USB flash drive. And since all of these titles run as AAX Native, VST, or AU plug-ins or as standalone software, it's easy to integrate Komplete 11 Select into your virtual instrument rig.

ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
Native Instruments KOMPLETE KONTROL S49
49-key Controller with Fatar Keybed and Custom Controls Designed for Total Integration with Native Instruments Komplete 11

РАСПРОДАДЕНО

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 39200,oo ден
НОВА ЦЕНА : 29900,oo ден

ЦЕНА: 29.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE JAM
NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE JAM | PRODUCTION AND PERFORMANCE SYSTEM

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 23900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 19900,oo ден

The NI Maschine JAM Production and Performance System offers intuitive sequencing and track building in an ultra-modern design. The Maschine JAM allows users to create and manipulate drum sequencing and digital audio using an 8x8 multicolour click-pad matrix and 8 dual-touch Smart Strips, presenting a more pleasing and natural alternative to mouse and keyboard. As it can also be engaged as an advanced DAW controller, this “hands on” approach can be carried over into production and post-production activities.

ЦЕНА: 19.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
Native Instruments TRAKTOR KONTROL D2
EXTRA ПОНУДА!
Цена во Европа : 379 Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 15900,oo ден

TRAKTOR KONTROL D2 delivers portable, touch-and-see deck control designed for cutting-edge performance with TRAKTOR PRO 2. A full-color display and touch-sensitive controls deliver responsive workflow for the uncompromising DJ. And full Stems integration provides the keys to a completely new way to DJ.

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
Native Instruments Traktor Kontrol F1
The definitive and only hardware for controlling

TRAKTOR's powerful Remix Decks, with 16 stylish, multi-colored pads to fire loops and one-shot samples and the full version of the flagship software TRAKTOR PRO 2.5.

ЦЕНА: 11.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Native Instruments
Native Instruments TRAKTOR KONTROL Z1
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 12900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 11900,oo ден


TRAKTOR KONTROL Z1 is the ultra-compact 2-channel mixer, controller, and soundcard for TRAKTOR DJ and TRAKTOR PRO 2


ЦЕНА: 12.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Neutrik
Neutrik NC3FP-1
3 pole female receptacle, solder contacts, Nickel housing, silver contacts
ЦЕНА: 150 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Neutrik
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Novation
NOVATION BASS STATION II
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 26.400,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 28.900,oo ден

NOVATION BASS STATION II | ANALOGUE MONO SYNTHESIZER

The Novation Bass Station II is an analogue mono-synth perfectly suited to massive bass lines as well as leads and arpeggios.
Building on the original and much loved Bassstation, the Bass Station II utilises an all-analogue signal path, including the effects section. Bringing the synth up to date, you can now store and recall patches with spaces for 64 user presets alongside 64 killer on-board presets. Intuitively laid out, there are plenty of knobs and sliders for all the major synth functions meaning dynamic performance is at the very heart of the keyboard and to further this there are 25 velocity sensitive, full size keys with assignable aftertouch. Also included is MIDI over USB or 5 pin din.

ЦЕНА: 23.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Novation
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Novation
Novation IMPULSE 25
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 10500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 13500,oo ден


Impulse is a range of professional USB/MIDI controllers. They each have a precision keyboard and a full control surface powered by a brand new version of Novation's Automap control software - Automap 4 (which makes getting hands-on with your DAW/plug-ins fast and simple). Impulse also has 8 back-lit drum pads which can warp arpeggios, roll beats and launch clips in Ableton live.

ЦЕНА: 13.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Novation
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Novation
Novation IMPULSE 61
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 19900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 21900,oo ден

Impulse is a range of professional USB/MIDI controllers. They each have a precision keyboard and a full control surface powered by a brand new version of Novation's Automap control software - Automap 4 (which makes getting hands-on with your DAW/plug-ins fast and simple). Impulse also has 8 back-lit drum pads which can warp arpeggios, roll beats and launch clips in Ableton live.

ЦЕНА: 21.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Novation
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Novation
NOVATION LAUNCH CONTROL XL MKII
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 9300,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 10500,oo ден

ЦЕНА: 10.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Novation
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Novation
NOVATION LAUNCHPAD
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 9900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 11900,oo ден

ЦЕНА: 11.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Novation
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Novation
Novation Launchpad Mini MK2
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 5900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 6900,oo ден

Compact Pad Controller for Ableton Live with 64 Tricolor Backlit Performance Pads, 16 Programmable Soft Buttons, and Ableton Live Lite Software

ЦЕНА: 5.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Novation
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Novation
NOVATION LAUNCHPAD PRO
NOVATION LAUNCHPAD PRO | PROFESSIONAL ABLETON LIVE USB GRID CONTROLLER

НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
18.300,oo ден

НОВА ЦЕНА:
15.500,oo ден


The Novation Launchpad Pro USB Grid Controller is a professional, Ableton Live USB grid controller that lets you create dynamic, expressive performances simply and easily. An 8x8 grid of colour changing, velocity-sensitive pads are your source of input and they can trigger and combine clips, create dynamic beats, bash out melodic lines and even control your external hardware.

ЦЕНА: 18.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Novation
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
Numark HF Wireless
CUT THE CORD WITH NUMARK HF WIRELESS HEADPHONES

EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 3.900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 5.100,oo ден

Be free to Move! We’ve eliminated that restrictive cable with our new high-performance wireless headphones


ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
Numark Laptop Stand Pro
The Numark LAPTOP STAND is the DJ’s computer-elevation station

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 3800,oo ден
НОВА ЦЕНА : 3200,oo ден

ЦЕНА: 3.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
NUMARK MIXTRACK PLATINUM
NUMARK MIXTRACK PLATINUM | DJ CONTROLLER WITH JOG WHEEL DISPLAY

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 17900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 13900,oo ден

The Highly-Anticipated Mixtrack Platinum DJ controller.
Setting the pace as the world’s leading innovator of DJ equipment and technologies, Numark presents the Mixtrack Platinum DJ controller. This latest addition to the Mixtrack Numark family series enhances the performance of any DJ, from skilled amateur to the most advanced professional.
Mixtrack Platinum offers a host of great features, such as a built-in custom LCD display screen in each 5” capacitive jog wheel, 4-channel mixing capabilities, Filter and gain controllers for each channel, Effects, and 24-bit audio output. Yes—we know with all these amazing features are incredible: it’s like listening to a new song that you know is going to be platinum!

ЦЕНА: 13.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
NUMARK PARTYMIX
ХИТ ЦЕНА!
РЕДОВНА ЦЕНА : 6900,oo ден
АРТИСТ ПОПУСТ : 5900,oo ден

NUMARK PARTYMIX | DJ SOFTWARE CONTROLLER WITH BUILT IN LIGHTSHOW

Let’s get this party started!
No matter what your skill level you can get any party started with the Party Mix! This is an amazing DJ Controller that connects directly to your laptop and lets you play and mix all of your favorite songs and videos with the included DJ software. Mix, blend and create just the right mood with this 2-channel DJ controller that empowers you to rock the house. Preview your mix in your headphones before you crossfade the music to your speakers—like a pro! With Party Mix, you can manually sync the beat (or auto sync) and blend your songs with your playlist.
With Party Mix’s built-in light show you will shower the room with beat synchronized colorful light patterns, creating the perfect party atmosphere!

ЦЕНА: 5.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
NUMARK PARTYMIX PRO
ХИТ ЦЕНА!
РЕДОВНА ЦЕНА : 17900,oo ден
АРТИСТ ПОПУСТ : 12900,oo ден


Party DJ Control System with audio outputs
Simple plug and play
Virtual DJ LE software included
Built-in light show creates party atmosphere
Cool effects and multiple pad modes with looping and sampling
Sync buttons for easy mixing control
1/4" headphone jack to preview for cueing

ЦЕНА: 12.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Numark
NUMARK PT 01 SCRATCH
ХИТ ЦЕНА!
РЕДОВНА ЦЕНА : 10800,oo ден
АРТИСТ ПОПУСТ : 7900,oo ден

NUMARK PT 01 SCRATCH | PORTABLE TURNTABLE WITH DJ SCRATCH SWITCH

The New Era of Scratch
It’s a new era for DJs! With the PT01 Scratch portable turntable, you can scratch and cut—anywhere. Built with Numark’s exclusive Adjustable Scratch Switch™, PT01 Scratch enables you to grab your favorite scratch record (not included) and perform any turntablist scratch routine, whether you have access to AC wall power or you’re outdoors with your friends.
While keeping FRESH with a dope paint job, PT01 Scratch is designed for any DJ that is passionate for the art of turntablism and enjoy digging for vinyl records

ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Numark
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Orange
ORANGE AMPS PPC108
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.100,oo ден

НОВА ЦЕНА:
5.500,oo денORANGE AMPS PPC108 | 1X8" 20-WATT 8-OHM GUITAR SPEAKER CABINET

Orange Sound in a Tiny Package
Killer Orange tone doesn't have to come from massive rigs. The range PPC108 guitar speaker cabinet clocks in at just over 10" across. Designed to be coupled with the orange MicroTerror guitar amp head, the PPC108 houses a special-design 8" speaker for punchy tone. The same rugged construction used with larger Orange cabinets was used on the PPC108. And the same cool orange tolex, basketweave grille cloth, crest, and badge identify this cab as distinctly Orange. If you have the Orange MicroTerror head, then you need the Orange PPC108 guitar speaker cabinet. Grab one and start rocking today!

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Orange
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey Classic 30 Tube Combo - NEW MODEL
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 44900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 49900,oo ден

Peavey Classic 30/112 Celstion Tube Combo Amp

Revered by blues, country and rock players alike, these true all-tube amps span the tonal landscape from vintage to contemporary with ease. These amps are drenched in the tone that can only come from the combination of three 12AX7 and four EL84 tubes. Add features like 3-band EQ, footswitchable dual channels, footswitchable boost and reverb and you have one of the most versatile amplifiers on the market. Classic looks, classic tone, Classic 30!

ЦЕНА: 49.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Peavey
Peavey PVi 100 Microphone - XLR
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
1.700,oo ден

НОВА ЦЕНА:
1.600,oo денDinamički mikrofon namijenjen širokoj upotrebi s prekidačem.

ЦЕНА: 1.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Peavey
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Primacoustic
Primacoustic Freeport XT
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 24.800,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
15.800,oo ден


Mobile Panels

ЦЕНА: 24.800 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Primacoustic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Broadcaster
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
23.60000,oo ден

НОВА ЦЕНА:
20.400,oo денGospodar Etera!
Precizni kondenzatorski mikrofon.
Specijalno dizajniran za radio-stanice.

ЦЕНА: 23.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE HS1 Headset
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
16.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
7.900,oo ден


Bilo da vam treba naglavni mikrofon za televiziju ili za stage, za auditorijum od 20,000 sjedećih mjesta ili za religioznu ustanovu, Rode HS-1 mikrofon vam donosi čist i oštar zvuk s minimalnom količinom šuma.

ЦЕНА: 16.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE M1
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
5.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
4.900,oo ден


Dinamički mikrofon namijenjen živoj vokalnoj izvedbi s dinamičkom kapsulom jakog izlaza. Stvoren i sazdan u Australiji.

ЦЕНА: 5.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE M2
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.700,oo ден

НОВА ЦЕНА:
5.500,oo ден


Novi Rode M2 donosi studijsku kvalitetu na binu.
Kondenzatorski vokalni mikrofon dizajniran i napravljen u Australiji.

ЦЕНА: 6.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE M3
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.600,oo ден

НОВА ЦЕНА:
4.900,oo ден


M3 je novi kardiodni kondenzatorski mikrofon od proslavljenog Australijskog proizvođača ekstremno velike primjene: za kućna snimanja, studio, na lokacijama. Vrlo malog šuma.

ЦЕНА: 6.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE M5 Matched Pair
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
11.200,oo ден

НОВА ЦЕНА:
9.300,oo денDesigned and made in Australia, the M5 is a compact ½” cardioid condenser microphone with low noise and a full frequency response.

ЦЕНА: 11.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE NT 1+AI 1
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
20.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
18.900,oo ден
Large-diaphragm Cardioid Condenser Microphone with 1-channel USB Audio Interface, Shockmount, Pop Shield, and XLR Cable

ЦЕНА: 20.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE NT-USB
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
12.200,oo ден

НОВА ЦЕНА:
9.900,oo денRODE NT-USB | VERSATILE STUDIO-QUALITY USB MICROPHONE

The Rode NT USB is a high quality microphone that plugs straight into your computer through USB. This compact yet functional microphone manages to provide studio quality sounds for an astonishingly good price.


ЦЕНА: 12.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE NT2A Studio Solution Set
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
22.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
18.800,oo денThe Rode NT2 a Studio Solution Set includes the professional large diaphragm microphone Rode NT2 a, the deLuxe SM6 shock mount with pop filter, a protective bag, a XLR microphone cable and a tutorial DVD on recording.

ЦЕНА: 22.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE NT3
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
13.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
11.900,oo денStudijski, binski i lokacijski 3/4” kondenzatorski mikrofon s dvostrukim napajanjem /48V phantom ili interna 9V baterija/, omogućava rad bilo gdje.

ЦЕНА: 13.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE NTG 1
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
13.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
10.900,oo денKondenzatorski mikrofon pucaljka, specijalno dizajniran za rad s aplikacijama u filmu,
videu, televiziji, broadcast-u i ostalomЦЕНА: 13.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE PinMic
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
12.300,oo ден

НОВА ЦЕНА :
10.900,oo ден


Lavalier mikrofon koji možete postaviti na vaš odjevni predmet, a da ga gotovo nitko ne primjeti da ga imate...

ЦЕНА: 12.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Rycote VideoMic
Directional Shotgun Microphone with Rycote Lyre Suspension System
ЦЕНА: 6.700 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE Stereo VideoMic Pro
Stereo On-camera Microphone

Building on the success of the VideoMic Pro, the defacto standard for DSLR on-camera audio, and RØDE’s original Stereo VideoMic, the new Stereo VideoMic Pro provides a high quality stereo option for videographers, and is ideal for recording music, and the atmospheric ambience essential in building a realistic audio scene.
Based around a matched pair of high sensitivity ½”cardioid condenser capsules in a coincident XY pair, the Stereo VideoMic Pro provides a wide stereo image with natural depth.

ЦЕНА: 12.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Rode
RODE VIDEO MIC ME - L
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
5.400,oo ден

НОВА ЦЕНА:
4.900,oo ден
ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Rode
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure BRH 440M
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 16.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
14.500,oo ден

Dual-Sided Broadcast Headset

ЦЕНА: 16.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure GLXD16-Z2 Bodypack
Revolutionary Shure GLX-D Digital Wireless Systems combine leading-edge LINKFREQ Automatic Frequency Management technology with best-in-class intelligent lithium-ion battery rechargeability to define the new standard for seamless operation and digital audio clarity.
ЦЕНА: 28.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH240A
EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 3.100,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 3.700,oo ден

Profesionalne slušalice namjenjene kućnoj Hi-Fi upotrebi i manje zahtjevnim studijskim korisnicima.

ЦЕНА: 3.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH240m+

Професионални слушалки за корисниците на Apple® производите.

ЦЕНА: 4.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH440
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
6.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
5.500,oo денProfesionalne slušalice visokog kvaliteta izrade namjenjene studijskim korisnicima i Hi-Fi zaljubljenicima u kvalitetan zvuk.

ЦЕНА: 5.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH750 DJ
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
7.300,oo ден

НОВА ЦЕНА :
6.300,oo ден


Slušalice iz nove SRH serije namjenski napravljene za DJ monitoring.

ЦЕНА: 6.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Shure
Shure SRH840
EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 7.500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 9.900,oo ден

Студиски слушалки од високата класа, наменети за сите видови на корисници од "студио" одсекот.

ЦЕНА: 7.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Shure
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC NETHER OCTAVER
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
3.600,oo ден

НОВА ЦЕНА:2.950,oo ден

Classic All-Analog Octave Pedal with 1 or 2 Octaves Below Original for Adding Warm Deep Bottom End

ЦЕНА: 2.950 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Arena Reverb
Arena Reverb is a customized take on the successful TC Electronic Hall of Fame Reverb.

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 9100,oo ден
НОВА ЦЕНА : 6900,oo ден

ЦЕНА: 9.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic BH250
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
20.200,oo ден

НОВА ЦЕНА :
18.200,oo ден


TC Electronic's new BH250 is the only bass head that offers virtually endless musical and tonal inspiration via the revolutionary TonePrint concept in a package small enough to fit in your gig bag pocket.

ЦЕНА: 20.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Nova System
Gitarska multiefekt pedala - novitet iz TC electronica. Donosi nam NDT, sve analogne Overdrive/Distorzije s mogućnošću programiranja plus 6 FX efekata posuđenih iz G-Systema!
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic PolyTune Clip
Polyphonic Clip-on Tuner with Adaptive LED Display, Custom Clip, and Multiple Tuning Modes

EXTRA ПОНУДА!
НОВА ЦЕНА : 2.500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 3.300,oo ден

ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC Electronic Shaker Vibrato Pedal
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 7500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 8200,oo ден

Time to shake things up with this awesome vibrato! This beauty features the all-new TonePrint technology, giving you instant access to custom pedal tweaks made by world famous guitarists as well as all the good vibes you could ever need!

ЦЕНА: 8.200 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TC ELECTRONIC WIRETAP RIFF RECORDER
24-bit Audio Recorder Stompbox with 8 Hours' Recording Capacity, Transport Controls, and Bluetooth Capability
ХИТ ПОНУДА !
Цена во Европа : 97 Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 4900,oo ден

The TC Electronic WireTap pedal makes it easier than ever to capture a song idea while you're riffing, gigging, or jamming. You can play back ideas through your amp to craft parts on top live like a looper. Or you can export ideas via Bluetooth to the free WireTap app and store them for safe keeping or share with fans and friends. You can also take the opportunity to re-amp parts through an amp/amp simulator and create your own multi-track masterpieces. The TC Electronic WireTap records one idea at a time and stores up to 8 hours of uncompressed 24-bit audio


ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Electronic
TCelectronic UNITUNE CLIP
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
2.400,oo ден

НОВА ЦЕНА:
1.900,oo ден
Clip-on Chromatic Headstock Tuner with Adaptive LED Display, Custom Clip, and Multiple Tuning Modes

ЦЕНА: 2.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Electronic
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Tannoy
Tannoy Reveal 502
ПОПУСТ!
РЕДОВНА ЦЕНА : 14900,oo ден
РАСПРОДАЖБА : 10500,oo ден

PREMIUM TONAL CLARITY ACROSS MUSICAL STYLES!
EXPERTLY VOICED FOR MASSIVE SWEET SPOT!

ЦЕНА: 10.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Tannoy
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC Helicon VoiceLive 3
The TC Helicon VoiceLive 3 is a three-in-one effects unit for vocalists and guitarists, offering a plethora of vocal harmony effects, guitar effects and an advanced looping function.

ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
47.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
43.200,oo ден


The TC Helicon VoiceLive 3 is a culmination of the first two incarnations of the VoiceLive unit, with an increase in the number of vocal harmony options while also paying closer attention to guitar effects and adding a looper feature.

ЦЕНА: 43.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TC Helicon
TC Helicon VoiceLive Touch
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
30.800,oo ден

НОВА ЦЕНА :
28.900,oo ден


Прв вокален процесор и looper дизајнирани да бидат секогаш "на дофат" до Вас!
Комбинирајќи ги легендарните вокални ефекти на TC Electronic превземени од Voice Live 2, меѓу кои се reverb, delay, µMod, Hard tune, doubler, VLOOP ™ performanse ( првиот вокален looper), одличните вокални хармонии кои може да се контролираат преку гитара, миди функцијата, aux-и и уникатниот “touch” дисплеј, VoiceLive Touch е навистина првиот и уникатен “ИНСТРУМЕНТ” за Вашиот глас!

ЦЕНА: 28.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TC Helicon
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Thomastik
Thomastik Dominant Viola Set 141 medium
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
5.100,oo ден

НОВА ЦЕНА :
4.500,oo ден


These strings have a highly flexible, multi-strand nylon core and cater for artists who feel uncomfortable with steel strings.

ЦЕНА: 5.100 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Thomastik
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     TOKAI
Tokai UALS48 VF Premium
ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

The Tokai ALS-48 offers serious value for the player looking for the classic Les Paul styling at an affordable price.

ЦЕНА: 26.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > TOKAI
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Universal Audio
UAD 2 APOLLO TWIN MKII QUAD
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 74400,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 94300,oo ден


Next-Generation Audio Conversion with Classic
Analog Sound and QUAD Core Processing.

ЦЕНА: 94.300 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Universal Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Universal Audio
UAD 2 APPOLO TWIN MKII DUO
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 49600,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 66400,oo ден

ЦЕНА: 66.400 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Universal Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Universal Audio
UAD ARROW
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 30900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 36900,oo ден

2-in/4-out Thunderbolt 3 Audio Interface with Solo DSP Accelerator, 1 SHARC Processor, 2 Unison Preamps, and Realtime Analog Classics Plug-in Package - Mac/PC AAX 64, VST, AU, RTAS

ЦЕНА: 36.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Universal Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Universal Audio
Universal Audio Apollo Twin Duo USB
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 48200,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 67900,oo ден

10 x 6 USB 3 Audio Interface with UAD-2 DUO DSP, 2 x Unison Preamps, and Realtime Analog Classics Plug-in Bundle - Windows

ЦЕНА: 67.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Universal Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Warm Audio
WARM AUDIO WA 47JR
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
22.900,oo ден

НОВА ЦЕНА:
22.090,oo денTransformerless Large-diaphragm FET Condenser Microphone with 3 Polar Patterns, 10dB Pad, and 70Hz Highpass Filter

ЦЕНА: 22.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Warm Audio
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Washburn
WASHBURN HF 11S
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 16.500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 19.000,oo ден

The F11S is well suited to finger picking and those who prefer a smaller bodied acoustic. It’s a great performing or recording instrument.

ЦЕНА: 16.500 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Washburn
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Washburn
Washburn WP11SNS Parlor Acoustic Guitar
Parlor Acoustic Guitar Satin Natural

ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 17600,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 22000,oo ден

ЦЕНА: 17.600 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Washburn
 
  Изберете за Повеќе Инфорамции     Washburn
Washburn WP26SNS Parlor Acoustic
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 21900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 29900,oo ден

Vintage-detailed Parlor The solid-cedar topped Washburn WP Parlor acoustic guitars are small and comfortable instruments that sound impressively loud with a rich and warm voice that's perfect for accompaniment.

ЦЕНА: 21.900 ДЕН
 
Категорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Washburn
 
rows: 203
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Shure   
.
  Shure SRH840  
  Shure SRH840  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC Electronic BH250  
  TC Electronic BH250  
  ПовеќеПовеќе  
.
  MARANTZ Professional  
.
  MARANTZ MPM3500R RIBBON MICROPHONE  
  TC ELECTRONIC WIRETAP RIFF RECORDER  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC ELECTRONIC WIRETAP RIFF RECORDER  
  TC ELECTRONIC WIRETAP RIFF RECORDER  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  BEHRINGER X Air XR16  
  BEHRINGER X Air XR16  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Numark  
.
  Numark Mixtrack Pro 3  
  Numark Mixtrack Pro 3  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Akai  
.
  Akai MPC Studio BLACK Edition  
  Akai MPC Studio BLACK Edition  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Behringer  
.
  Behringer Eurolive B208D  
  Behringer Eurolive B208D  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата НАМАЛЕНИЕ :  
 
Akai
Alesis
Allen&Heath
American DJ
Arturia
Audient
Behringer
BeyerDynamic
Blackstar
BOSS
Bugera
DigiTech
Electro-Harmonix
Focusrite
Ketron
Korg
Kurzweil
Larsen
M-Audio
MARANTZ Professional
Native Instruments
Neutrik
Novation
Numark
Orange
Peavey
Primacoustic
RODE
Shure
T.C. Electronic
Tannoy
TC Helicon
Thomastik Infeld
TOKAI
Universal Audio
Warm Audio
Washburn
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти