БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: info@artist-maceodnia.com        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
  > Класични Гитари  
  > Акустични Гитари  
  > Електрично-Акустични Гитари  
  > Електрично-Акустични Бас Гитари  
  > Електрични Гитари  
  > Електрични Бас Гитари  
  > Останати Жичани Инструметни  
  > Засилувачи и Кабинети  
  >> Гитарски Засилувачи - КОМБО  
  >> Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО  
  >> Гитарски Засилувачи - ГЛАВИ  
  >> Гитарски КАБИНЕТИ  
  >> Гитарски Бас Засилувачи - ГАЛВИ  
  >> Гитарски Бас КАБИНЕТИ  
  >> Засилувачи за Акустични Инструменти  
  > Ефекти и Педали  
  > Дополнителна Опрема и Аксесоари  
  > Контролери  
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на artistmacedonia@gmail.com
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
  КАТЕГОРИЈА  
 

Засилувачи и Кабинети

 
   
   
        Вкупно Производи: 121  
.
  Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО  
  Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО (16)  
.
  Гитарски Засилувачи - КОМБО  
  Гитарски Засилувачи - КОМБО (52)  
.
  Гитарски Засилувачи - ГЛАВИ  
  Гитарски Засилувачи - ГЛАВИ (16)  
.
  Гитарски КАБИНЕТИ  
  Гитарски КАБИНЕТИ (16)  
.
  Гитарски Бас Засилувачи - ГАЛВИ  
  Гитарски Бас Засилувачи - ГАЛВИ (7)  
.
  Гитарски Бас КАБИНЕТИ  
  Гитарски Бас КАБИНЕТИ (7)  
.
  Засилувачи за Акустични Инструменти  
  Засилувачи за Акустични Инструменти (7)  
 

 

 

  НАЈНОВИ ПРОИЗВВОДИ:  
.
  Изберете за Повеќе Информации     TC Electronic
TC Electronic BG250-210
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
33.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
21.900,oo ден


The original BG250 raised the bar for lightweight bass combos. Now our new range of BG250 combos share the same fundamental tone, yet they also sound unique.
Combo that combines tons of raw power with stunning tone shaping tools and an impressive list of unconventional features. Meet BG250-210.

ЦЕНА: 33.900,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Peavey
Peavey Max 158
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
9.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
6.300,oo денBas pojačalo za kućnu vježbu

ЦЕНА: 9.900,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Bugera
Bugera BN115TS Bass Cabinet
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
23.400,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
17.900,oo денHigh-Performance, Lightweight 2,000-Watt Bass Cabinet with 1 x 15"
TURBOSOUND Speaker and 1" Horn Driver

ЦЕНА: 23.400,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас КАБИНЕТИ
 
  Изберете за Повеќе Информации     Bugera
BUGERA BXD12
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
22.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
15.900,oo ден2-ch 1,000-watt 12" Bass Combo Amp with Compressor

ЦЕНА: 22.900,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - ГАЛВИ
 
  Изберете за Повеќе Информации     Bugera
BUGERA BXD12
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
22.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
15.900,oo ден2-ch 1,000-watt 12" Bass Combo Amp with Compressor

ЦЕНА: 22.900,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - ГАЛВИ
 
  Изберете за Повеќе Информации     Peavey
PEAVEY VYPYR VIP3
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
23.500,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
18.900,oo ден


PEAVEY VYPYR VIP3 | 100W 1X12 GUITAR MODELING COMBO AMP BLACK

A modeling combo with massive power, endless options and simple controls.

The Peavey VYPYR VIP 3 guitar modeling combo amp uses Variable Instrument Input technology to provide amplification for a variety of instruments. Not only does this combo morph from a bass amp, to an acoustic amp, to an elecric amp, it also allows the guitar player to access instrument models as well. Peavey uses a combination of powerful 32-bit, floating point SHARC processors and patented TransTube® analog circuitry to create one of the best sounding modeling amps available.

ЦЕНА: 23.500,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Peavey
Peavey VYPYR VIP 1
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
16.200,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
11.900,oo ден20W 1x8 Guitar Modeling Combo Amp Black


ЦЕНА: 16.200,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Засилувачи за Акустични Инструменти
 
  Изберете за Повеќе Информации     Peavey
Peavey VYPYR VIP 1
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
16.200,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
11.900,oo ден20W 1x8 Guitar Modeling Combo Amp Black


ЦЕНА: 16.200,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Засилувачи за Акустични Инструменти
 
  Изберете за Повеќе Информации     Peavey
Peavey VYPYR VIP 1
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
16.200,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
11.900,oo ден20W 1x8 Guitar Modeling Combo Amp Black


ЦЕНА: 16.200,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Бас Засилувачи - КОМБО
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Засилувачи за Акустични Инструменти
 
  Изберете за Повеќе Информации     Peavey
PEAVEY 6505 PIRANHA 20W MICRO HEAD
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
10.600,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
8.700,oo ден


PEAVEY 6505 PIRANHA 20W MICRO HEAD | MICRO TUBE AMP

Powerful and portable, the 6505 Piranha harnesses the unmistakable character of the iconic 6505 Series in a convenient, miniscule package capable of a mighty 20 Watts (4 Ohms). No frills - just the raw gain and authority of the familiar Crunch and Lead channels with simple Pre-Gain and Post-Gain controls. A single knob EQ morphs the tone from the most notchy thrash to throaty and boosted metal tones.

A buffered Effects loop is included for ease of connecting effects, re-amping, or for use as a stand-alone preamp. Connect any source to the full range power amplifier section through the Auxiliary Input.

ЦЕНА: 10.600,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - ГЛАВИ
 
  Изберете за Повеќе Информации     Peavey
Peavey 6505 Plus 112
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
52.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
47.900,oo ден


Nakon više od 15 godina kovanja agresivnog zvuka i sticanja izrazitog poštovanja ljubitelja istoga prema seriji 6505 ® Peavey pojačala, po prvi puta je takav zvuk dostupan i u dvokanalnoj 1x12 Combo-amp konfiguraciji!

ЦЕНА: 52.900,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Peavey
Peavey TT Bandit 112
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
26.900,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
22.900,oo ден
The revamped TransTube-driven Bandit 112 has footswitchable clean and lead channels with a three band EQ on each, great sounding reverb with level control and a footswitchable effects loop.
The Peavey Bandit 112 is a powerhouse of a combo amp that is filled to the brim with killer tone for all styles.

ЦЕНА: 26.900,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Orange
Orange PPC112
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
23.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
19.900,oo ден60W 1x12 Guitar Speaker Cabinet Straight

ЦЕНА: 23.500,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски КАБИНЕТИ
 
  Изберете за Повеќе Информации     Orange
ORANGE AMPS PPC108
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.100,oo ден

НОВА ЦЕНА:
5.500,oo денORANGE AMPS PPC108 | 1X8" 20-WATT 8-OHM GUITAR SPEAKER CABINET

Orange Sound in a Tiny Package
Killer Orange tone doesn't have to come from massive rigs. The range PPC108 guitar speaker cabinet clocks in at just over 10" across. Designed to be coupled with the orange MicroTerror guitar amp head, the PPC108 houses a special-design 8" speaker for punchy tone. The same rugged construction used with larger Orange cabinets was used on the PPC108. And the same cool orange tolex, basketweave grille cloth, crest, and badge identify this cab as distinctly Orange. If you have the Orange MicroTerror head, then you need the Orange PPC108 guitar speaker cabinet. Grab one and start rocking today!

ЦЕНА: 6.100,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски КАБИНЕТИ
 
  Изберете за Повеќе Информации     Orange
Orange Micro Crush CR3
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
3.700,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
2.9500,oo денPiX Series CR3 3W 1x3.5 Guitar Combo Amp

ЦЕНА: 3.700,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Blackstar
BLACKSTAR ARTISAN 10TH ANNIVERSARY TUBE COMBO
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
35.300,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
27.500,oo ден


BLACKSTAR ARTISAN 10TH ANNIVERSARY | 10-WATT 1X12" TUBE COMBO

Limited-edition Combo with EL34 Power Tube
From boutique-style cleans to British crunch, the Blackstar Artisan 10 AE packs 10 watts of EL34-powered tone into a 10-watt combo. This amp's warm cleans are simply gorgeous, while an ECC83 preamp tube and built-in hot boost take its tone into classic rock/indie rhythm territory. You can also toss your favorite dirt pedal in front for some Billy Gibbons-esque lead playing. A single Tone knob gives you a greater range of sounds than you'd expect, while the Artisan 10 AE's onboard reverb provides depth and ambience. Limited to only 1,000 pieces, the Artisan 10 AE also features an effects loop, speaker-emulated output, and a 1-button footswitch.

ЦЕНА: 35.300,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Blackstar
BLACKSTAR SERIES ONE 10TH ANNIVERSARY TUBE COMBO
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА :
38.000,oo ден

ЖЕШКА ПОНУДА :
27.500,oo ден


BLACKSTAR SERIES ONE 10TH ANNIVERSARY | 10-WATT 1X12" TUBE COMBO

Limited-edition Combo with KT88 Power Tube
Brimming with KT88-injected fury, the Blackstar Series One 10 AE takes the sonic character of their acclaimed Series One 200 head and packs it into a 10-watt combo. This amp runs the full gamut of tones. Its cleans take advantage of the KT88's ample headroom, delivering gorgeous sparkle even at high volumes, while its overdriven sound is tight, defined, and drenched in rich harmonics. Dial in the perfect blend of British and American character with the Blackstar's patented ISF control, then add some ambience with the Series One 10 AE's built-in reverb. Limited to only 1,000 pieces, the Series One 10 AE also features an effects loop, speaker-emulated output, and a footswitch.

ЦЕНА: 38.000,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Blackstar
BLACKSTAR FLY 3 PACK STEREO
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.800,oo ден

НОВА ЦЕНА:
5.900,oo денA 6-watt Stereo Setup That You Can Take Anywhere!
When you combine a Blackstar Fly 3 battery-powered mini guitar combo amplifier with a Fly 103 3-watt extension cabinet, you get a killer 6-watt stereo setup. Although the Fly 3 is ridiculously tiny, it still packs a mighty punch with huge tone - even at low volumes. You can infinitely change the sound of the Fly 3, thanks to Blackstar's patented Infinite Shape Feature, and its onboard tape delay effect gives your playing a distinctive resonance. When you connect the Fly 103 cabinet, you not only get a great-sounding stereo guitar amp, you can also use the Fly 3's MP3/line-in jack to transform it into a set of powered stereo speakers. Grab a Blackstar Fly Stereo Pack!

ЦЕНА: 6.800,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Blackstar
BLACKSTAR FLY 3 BLACK MINI AMP
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
4.500,oo ден

НОВА ЦЕНА:
3.700,oo денA Portable Amp That You Can Take Anywhere!

Combining two channels, tape delay, and the innovative Infinite Shape Feature, the Blackstar Fly 3 is a great-sounding, portable, battery-powered guitar combo amplifier. Although it's ridiculously tiny, the 3-watt Fly 3 packs a mighty punch with huge tone, even at low volumes. You can infinitely change the sound of the Fly 3, thanks to Blackstar's patented Infinite Shape Feature, and its onboard tape delay effect gives your playing a distinctive resonance. Complete with an MP3/line-in jack and an emulated headphone output, you can't help but love practicing with the Fly 3. It makes a great traveling companion, too! Grab a Blackstar Fly 3 battery-powered mini guitar combo amplifier. They're a lot of fun!

ЦЕНА: 4.500,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
  Изберете за Повеќе Информации     Blackstar
BLACKSTAR FLY 3 BLUETOOTH
НАМАЛЕНИЕ
СТАРА ЦЕНА :
6.100,oo ден

НОВА ЦЕНА:
5.300,oo денA Portable Amp with Bluetooth!
Guitarists are fun people. That's why they love the Blackstar Fly 3 Blue. This portable battery-powered guitar combo amplifier is a boxful of entertainment! Although it's tiny, the 3-watt Fly 3 Blue packs a mighty punch, even at low volumes. And it sounds great. Experience infinite tones with Blackstar's patented Infinite Shape Feature. Add dimension to your playing with the onboard tape delay effect. Enjoy private practice sessions with a speaker-emulated headphone output. Stream music from your smart device via Bluetooth. You can't help but love practicing with the Blackstar Fly 3 Blue. And it makes a great traveling companion!

ЦЕНА: 6.100,00 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Засилувачи и Кабинети > Гитарски Засилувачи - КОМБО
 
rows: 63
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Bugera   
.
  BUGERA T5 INFINIUM  
  BUGERA T5 INFINIUM  
  ПовеќеПовеќе  
.
  T.C. Electronic  
.
  TC Electronic BG250-115  
  TC Electronic BG250-115  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Eden  
.
  Eden WT800 World Tour  
  BLACKSTAR ID CORE 100  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Blackstar  
.
  BLACKSTAR ID CORE 100  
  BLACKSTAR ID CORE 100  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Peavey  
.
  Peavey 6505 Plus 112  
  Peavey 6505 Plus 112  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Blackstar  
.
  BLACKSTAR LT-ECHO 15  
  BLACKSTAR LT-ECHO 15  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Eden  
.
  Eden WP100 Navigator  
  Eden WP100 Navigator  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Bugera  
.
  Bugera BN115TS Bass Cabinet  
  Bugera BN115TS Bass Cabinet  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
  Избор на Производител во категоријата Засилувачи и Кабинети :  
 
Athletic
Behringer
Blackstar
Bugera
Crate
Eden
ENGL
Headrush
Hughes & Kettner
Kemper
LINE6
Mooer
Orange
Peavey
Randall
Rocktron
Roland
T.C. Electronic
 
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти