БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: [email protected]        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз�  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на [email protected]
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
     
  Сите Quik Lok Производи во Понудата на АРТИСТ СИТСТЕМС  
     
  Вкупно Производи: 42  
.
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
Quik Lok PB120
Столица за пиано.
ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Останата опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
Quik Lok T-500 X Keyboard Stand
The QuikLok T500 Keyboard Stand is a lightweight X stand with a load capacity of up to 178 lbs (81kg). QuikLok's trigger lok system allows for 5 locking height adjustment points by squeezing triggers on the top tiers. There are no exposed locking parts and no bending to adjust height. The stand may be expanded by adding any of the available QLX accessories.
ЦЕНА: 3.700 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok A107
Dodatna ruka za mikrofon, namijenjena montaži na mikrofonske stalke A serije!
Manje gužve na podu...

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok A114
Stolni mikrofonski stalak sa teškim postoljem i čvrstom teleskopskom rukom. Pogodan za sve aplikacije u kojima govornik sjedi...
ЦЕНА: 1.800 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok A188
Stolni stalak za mikrofon
ЦЕНА: 1.300 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok A300
Klasični mikrofonski stalak masivne izrade, povoljne cijene.
ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok A497
Tronožni stalak za mikrofon.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok A498
Mikrofonski stalak za pjevače. Bez zgloba - sa okruglom osnovom!
Neophodan rekvizit za rok zvijezde!

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok A50
Quiklok A85 odličan stalak za svaki projekt ili snimateljski studio.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok A85
Veliki overhead stalak za mikrofon! Idealan za studijsku upotrebu ili velike live hepeninge!
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok BS300
QuikLok BS300 Near-Field monitorski/zvučnički stalak
ЦЕНА: 2.400 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok BS313
Mali stalak za kombo pojačala. Podiže kombo od zemlje i drži pod željenim nagibom u najboljoj poziciji za monitoring.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok BS402
The BS402 All-Steel Nearfield Monitor Speaker Stand from QuikLok is a pedestal-style stand designed for nearfield studio monitor speakers. Ideal for use in home, project, or professional studios, the stand has an incredibly durable all-steel arc welded construction to provide an optimal mix of beauty and strength.
ЦЕНА: 3.500 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok BX14
Duga klavirska stolica
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok BX8
Extra čvrsta sklopiva stolica za klavijaturiste.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok BX9
Stolica za klavijaturiste.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok FS01
Klupica za nogu
ЦЕНА: 1.000 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok GS403S
Zidni stalak/nosač za gitaru
ЦЕНА: 800 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok GS411
Universal Acoustic/Electric Guitar Stand
ЦЕНА: 1.500 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok MP890
Držač za mikrofon
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Studio & Recording > Микрофони > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok MP892
Držač za mikrofon - mali
ЦЕНА: 100 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Микрофони > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Микрофони > Дополнителна опрема и аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok MS303
Stalak za note
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok MS307
Držač lampe
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QF410
Horizontal Acoustic Guitar Hanger for QF Displays
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QL30
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 1.700,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
1.300,oo ден

wallmount speaker holder

ЦЕНА: 1.700 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Звучни Кутии > Компоненти (хорни, драјвери, звучници...) > Quik Lok
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QL636
Dodatak za stalak za još jednu klavijaturu, H serija
ЦЕНА: 1.860 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QL641
Kvalitetan dupli X stalak za klavijature sa mogućnošću podešavanja visine i mogućnošću podešavanja nagiba za gornju klavijaturu.
ЦЕНА: 6.150 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QL642
Kvalitetan dupli X stalak za klavijature sa mogućnošću podešavanja visine i mogućnošću podešavanja kuta za gornju klavijaturu.
ЦЕНА: 4.200 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QL691
Kvalitetan stalak za gitaru sa fleksibilnim sistemom podešavanja koji omogućava čvrsto i stabilno držanje i najneobičnijih oblika gitara!
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QL95
HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 3.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
2.500,oo ден

The Powerdrive WHU35 tilting spigot bracket is designed for bottom-mounting speakers that accept a 35mm spigot and weigh up to 40Kg.

ЦЕНА: 3.500 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QLX22
Dvostruki stalak za klavijature.

ЦЕНА: 3.900 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QLX3
Height, Tilt, Angle & Depth Adjustable Second Tier Add-on
ЦЕНА: 2.600 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok QLX4
Telescopic Mic Boom Arm
ЦЕНА: 2.500 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok S203
Adjustable/Double Ended Subwoofer Speaker Pole
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok SP180
Deluxe stalak za zvučnike - srebrni. Ugrađena pneumatika, koja omogućava lakše spuštanje zvučnika. Superiorni air-cushion dizajn.
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok SP180 Black
Stalak za zvučnik - crni
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok T10 Keyboard X-Stand
X-Stalak za klavijaturu.
ЦЕНА: 1.600 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok T20 T-REX Series X Keyboard Stand
X-Stalak za klavijature dvostruki.
ЦЕНА: 2.000 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok T22
Dupli X stalak za dvije klavijature.
ЦЕНА: 2.900 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok T9
“X” stalak za klavijature.

ЦЕНА: 1.600 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Сталаци > Quik Lok
Kатегорија: Озвучување > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok Z250 Triple Level Workstation
Triple Shelf Workstation with wood tops and pull-out shelf
ЦЕНА: 17.800 ДЕН
 
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
  Kliknite za više informacija     Quik Lok
QuikLok Z600
Studijski stol na dva nivoa. Metalna konstrukcija sa 8 rekovskih visina zadovoljava potrebe većine studijskih korisnika!
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Радио, ТВ и "Бродкаст" > Софтвер и Дополнителна Опрема > Quik Lok
Kатегорија: Studio & Recording > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Quik Lok
 
 
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
 
По бр. на артикли:
 
 

1 .Behringer (215)

 
Behringer
 

2 .Gewa (171)

 
Gewa
 

3 .Peavey (115)

 
Peavey
 

4 .Shure (109)

 
Shure
 

5 .TC Electronic (91)

 
TC Electronic
 

6 .American DJ (91)

 
American DJ
 

7 .Konig & Meyer (86)

 
Konig & Meyer
 

8 .Rode (82)

 
Rode
 

9 .Paiste (78)

 
Paiste
 

10 .Washburn (66)

 
Washburn
 

11 .Allen&Heath (63)

 
Allen&Heath
 

12 .Electro-Harmonix (60)

 
Electro-Harmonix
 

13 .HK Audio (52)

 
HK Audio
 

14 .Ernie Ball (52)

 
Ernie Ball
 

15 .SPL (51)

 
SPL
     
 
По посетеност:
 
 

1 .Behringer (2364314)

 
Behringer
 

2 .Shure (1365294)

 
Shure
 

3 .Peavey (959349)

 
Peavey
 

4 .Gewa (923638)

 
Gewa
 

5 .Rode (862844)

 
Rode
 

6 .American DJ (761705)

 
American DJ
 

7 .TC Electronic (746043)

 
TC Electronic
 

8 .Alesis (599487)

 
Alesis
 

9 .Audio-Technica (589299)

 
Audio-Technica
 

10 .Konig & Meyer (574459)

 
Konig & Meyer
 

11 .Washburn (523179)

 
Washburn
 

12 .Akai (477570)

 
Akai
 

13 .Allen&Heath (447400)

 
Allen&Heath
 

14 .M-Audio (446868)

 
M-Audio
 

15 .HK Audio (365026)

 
HK Audio
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти