БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: [email protected]        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз�  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на [email protected]
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
     
  Сите Native Instruments Производи во Понудата на АРТИСТ СИТСТЕМС  
     
  Вкупно Производи: 26  
.
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor scratch control CD
Traktor scratch control CD
ЦЕНА: 600 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11
VIRTUAL INSTRUMENTS AND PLUG-IN PROCESSOR

HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 33.500,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
21.300,oo ден


Plug-in Library with 45 Virtual Instruments, Processors, and Effects Covering Over 13,000 Sounds and 155GB of Content - Mac/PC AAX Native, VST, AU
Native Instruments' Komplete 11 plug-in collection comes with a full suite of 45 virtual instruments and plug-in processors covering everything you need to create and produce professional-quality music in any genre. This comprehensive collection spans an impressive 13,000 sounds and 155GB of content, including synths, drums, pianos, cinematic instruments, and more.
Once you get your hands on the instruments, effects, and mastering-grade processors in Komplete 11, you'll never look back

ЦЕНА: 21.300 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Софтвер > Native Instruments
Kатегорија: ХИТ ЦЕНА > АРТИСТ ХИТ ЦЕНА > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11 SELECT
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11 SELECT / VIRTUAL INSTRUMENT AND PLUG-IN PROCESSOR BUNDLE

<HOT DEAL!
СТАРА ЦЕНА: 12.900,oo ден
ЖЕШКА ПОНУДА:
9.900,oo ден


Collection of 11 NI Komplete Virtual Instrument and Processor Titles with USB Flash Drive Installer - AAX Native, VST, AU (Mac/PC)
Load up your virtual instrument rig with a core collection of 11 hit products from Native Instruments, with Komplete 11 Select. Komplete 11 Select includes 11 Komplete software collection titles electronic musicians know and love, such as the Massive analog synth, Drumlab drum machine, and Scarbee Mark I electric piano. All told, you get over 2,500 sounds across 25GB of content, all of which comes ready to load on a USB flash drive. And since all of these titles run as AAX Native, VST, or AU plug-ins or as standalone software, it's easy to integrate Komplete 11 Select into your virtual instrument rig.

ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Софтвер > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
Kатегорија: ХИТ ЦЕНА > АРТИСТ ХИТ ЦЕНА > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11 ULTIMATE
NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11 ULTIMATE | VIRTUAL INSTRUMENTS AND PLUG-IN PROCESSOR BUNDLE

РАСПРОДАДЕНО

Plug-in Library with 87 Virtual Instruments, Processors, and Effects Covering Over 18,000 Sounds and 500GB of Content - Mac/PC AAX Native, VST, AU
Go all in with the full Native Instruments Komplete 11 Ultimate virtual instruments and plug-in processor bundle experience, and never run out of sounds to fuel your creativity. Komplete 11 Ultimate comes with the entire collection of 87 individual products totaling over 18,000 sounds and 500GB of content. That includes all of the industry standards that all of us know, love, and use in our own studios, such as Kontakt, Reaktor, and Battery, plus most of the other gems and goodies Native Instruments has to offer, including some cool new additions - all packed onto a handy installation hard drive

ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Studio & Recording > Софтвер > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Komplete Audio 6
6-channel USB Audio/MIDI Interface with S/PDIF Digital I/O, Monitoring Functions, Virtual Instruments, DJ Software, and Sequencer/Production Software
ЦЕНА: 15.800 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Звучни и DSP Карти > USB > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments KOMPLETE KONTROL S49
49-key Controller with Fatar Keybed and Custom Controls Designed for Total Integration with Native Instruments Komplete 11

РАСПРОДАДЕНО

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 39200,oo ден
НОВА ЦЕНА : 29900,oo ден

ЦЕНА: 29.900 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Контролери > Keyboard & Pads Контролери > Native Instruments
Kатегорија: Клавијатури > MIDI Клавијатури и Контролери > MIDI Клавијатури - 49 Типки > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Machine Studio
FLAGSHIP GROOVE PRODUCTION STUDIO

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 62900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 48900,oo ден

Акцијата временски ограничена !

ЦЕНА: 48.900 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Контролери > Keyboard & Pads Контролери > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE JAM
NATIVE INSTRUMENTS MASCHINE JAM | PRODUCTION AND PERFORMANCE SYSTEM

EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 23900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 19900,oo ден

The NI Maschine JAM Production and Performance System offers intuitive sequencing and track building in an ultra-modern design. The Maschine JAM allows users to create and manipulate drum sequencing and digital audio using an 8x8 multicolour click-pad matrix and 8 dual-touch Smart Strips, presenting a more pleasing and natural alternative to mouse and keyboard. As it can also be engaged as an advanced DAW controller, this “hands on” approach can be carried over into production and post-production activities.

ЦЕНА: 19.900 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
Kатегорија: Studio & Recording > Контролери > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Audio 2
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 5900,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 6600,oo ден

SMALL. LOUD. iOS READY.
Ultra-compact DJ soundcard with premium audio quality.

ЦЕНА: 6.600 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Звучни и DSP Карти > USB > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR BUTTER RUGS
Turntable Slipmats with Durable Synthetic Material, Non-coated, and TRAKTOR Logo - Sold as Pair
ЦЕНА: 1.300 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments TRAKTOR KONTROL D2
EXTRA ПОНУДА!
Цена во Европа : 379 Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 15900,oo ден

TRAKTOR KONTROL D2 delivers portable, touch-and-see deck control designed for cutting-edge performance with TRAKTOR PRO 2. A full-color display and touch-sensitive controls deliver responsive workflow for the uncompromising DJ. And full Stems integration provides the keys to a completely new way to DJ.

ЦЕНА: 15.900 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
Kатегорија: ХИТ ЦЕНА > АРТИСТ ХИТ ЦЕНА > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Kontrol F1
The definitive and only hardware for controlling

TRAKTOR's powerful Remix Decks, with 16 stylish, multi-colored pads to fire loops and one-shot samples and the full version of the flagship software TRAKTOR PRO 2.5.

ЦЕНА: 11.900 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > Миксети > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
Kатегорија: ХИТ ЦЕНА > АРТИСТ ХИТ ЦЕНА > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Kontrol S5

With 2 hi-res screens and touch-sensitive strips, knobs and pads, the Traktor Kontrol S5 gives you control over Traktor Pro 2 DJ software and Stems remixes.

ЦЕНА: 49.900 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Звучни и DSP Карти > USB > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Kontrol S8
Flagship All-In-One 4-Channel DJ System
ЦЕНА: 74.900 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > Миксети > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Kontrol X1 MK2
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 12900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 11900,oo ден


Load tracks, make loops, and control effects fast. The Traktor Kontrol X1 MK2's pads, knobs, and touch strip are pre-mapped to work with Traktor software.

ЦЕНА: 12.900 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > Миксети > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments TRAKTOR KONTROL Z1
EXTRA ПОНУДА!
СТАРА ЦЕНА : 12900,oo ден
НОВА ЦЕНА : 11900,oo ден


TRAKTOR KONTROL Z1 is the ultra-compact 2-channel mixer, controller, and soundcard for TRAKTOR DJ and TRAKTOR PRO 2


ЦЕНА: 12.900 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Контролери > Keyboard & Pads Контролери > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Kontrol Z2
The new Traktor Kontrol Z2 DJ mixer/controller from Native Instruments offers Traktor DJs an elegant and simplified centerpiece for performance. Whether using Traktor Scratch Pro vinyl, CDJ2000s or remix sets with NI’s F1 controller, the Z2 offers great functionality and feel.
ЦЕНА: 36.900 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > Миксети > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Pro 2
ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

Jednostavniji za korištenje nego ikada prije, ovaj četverokatni DJ program Vam omogućava miksanje odmah kad ga izvadite iz kutije. Od sada sa TRAKTOR 2 tehnologijom iznutra ovaj software Vam garantira intuitivnost, kreativnost i ovisnost (o softwareu :)

ЦЕНА: 12.100 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Scratch A10
The Ultimate Way to DJ with Timecode!
ЦЕНА: 33.200 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Звучни и DSP Карти > USB > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Scratch A6
ХИТ ЦЕНА!
ЦЕНА во ЕВРОПА : 289,oo Eur
АРТИСТ ЦЕНА : 17.600,oo ден

Professional digital vinyl system with 6-channel audio interface, 4 track decks and Remix Decks™* at an unbeatable price.

ЦЕНА: 17.600 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Звучни и DSP Карти > USB > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Native Instruments
Kатегорија: ХИТ ЦЕНА > АРТИСТ ХИТ ЦЕНА > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor Scratch Control Vinyl
Traktor Scratch Control Vinil u Red, Blue , White , Black i Clear izvedbi.
ЦЕНА: 1.200 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
Native Instruments Traktor X1 Bag
The TRAKTOR KONTROL BAG offers ultimate protection for yourTRAKTOR KONTROL X1,Z1, orF1 controllers. From crowded clubs to busy afterparties, keep your gear safe and sound.
ЦЕНА: 2.700 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
Kатегорија: ДЈ > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NI KOMPLETE AUDIO 1
2-CHANNEL AUDIO INTERFACES
ЦЕНА: 6.800 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Звучни и DSP Карти > USB > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NI KOMPLETE AUDIO 2
2-CHANNEL AUDIO INTERFACES
Easily record audio into your computer
Choose from two flavors – same pristine audio quality, different ways to plug in and play back
The full package for creating – all the software you need to record and build tracks, plus synths, effects, and more

ЦЕНА: 8.900 ДЕН
 
Kатегорија: Studio & Recording > Звучни и DSP Карти > USB > Native Instruments
Kатегорија: Studio & Recording > Звучни и DSP Карти > Останати Уреди со Аудио Интерфејси > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NI KOMPLETE KONTROL M32
MICRO-SIZED KEYBOARD CONTROLLER
ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > MIDI Клавијатури и Контролери > Останати MIDI контролери > Native Instruments
 
 
  Kliknite za više informacija     Native Instruments
NI TRAKTOR KONTROL S2 MK3
ПОПУСТ!
НОВА ЦЕНА : 17500,oo ден
СТАРА ЦЕНА : 18700,oo ден

FOR THE MUSIC IN YOU
Main room vibes, backpack size: TRAKTOR KONTROL S2

ЦЕНА: 18.700 ДЕН
 
Kатегорија: ДЈ > ДЈ Конторлери и Процесори > Native Instruments
 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  Native Instruments   
.
  NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11  
  NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE 11  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Traktor Scratch A6  
  Native Instruments Traktor Scratch A6  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Traktor Kontrol F1  
  Native Instruments TRAKTOR KONTROL Z1  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments TRAKTOR KONTROL Z1  
  Native Instruments TRAKTOR KONTROL Z1  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Traktor Kontrol Z2  
  Native Instruments Traktor Kontrol Z2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Traktor Audio 2  
  Native Instruments Traktor Audio 2  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Machine Studio  
  Native Instruments Machine Studio  
  ПовеќеПовеќе  
.
  Native Instruments  
.
  Native Instruments Traktor Kontrol S5  
  Native Instruments Traktor Kontrol S5  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
 
По бр. на артикли:
 
 

1 .Behringer (215)

 
Behringer
 

2 .Gewa (171)

 
Gewa
 

3 .Peavey (115)

 
Peavey
 

4 .Shure (109)

 
Shure
 

5 .TC Electronic (91)

 
TC Electronic
 

6 .American DJ (91)

 
American DJ
 

7 .Konig & Meyer (86)

 
Konig & Meyer
 

8 .Rode (82)

 
Rode
 

9 .Paiste (78)

 
Paiste
 

10 .Washburn (66)

 
Washburn
 

11 .Allen&Heath (63)

 
Allen&Heath
 

12 .Electro-Harmonix (60)

 
Electro-Harmonix
 

13 .HK Audio (52)

 
HK Audio
 

14 .Ernie Ball (52)

 
Ernie Ball
 

15 .SPL (51)

 
SPL
     
 
По посетеност:
 
 

1 .Behringer (2364320)

 
Behringer
 

2 .Shure (1365297)

 
Shure
 

3 .Peavey (959352)

 
Peavey
 

4 .Gewa (923638)

 
Gewa
 

5 .Rode (862846)

 
Rode
 

6 .American DJ (761705)

 
American DJ
 

7 .TC Electronic (746046)

 
TC Electronic
 

8 .Alesis (599488)

 
Alesis
 

9 .Audio-Technica (589300)

 
Audio-Technica
 

10 .Konig & Meyer (574460)

 
Konig & Meyer
 

11 .Washburn (523182)

 
Washburn
 

12 .Akai (477570)

 
Akai
 

13 .Allen&Heath (447403)

 
Allen&Heath
 

14 .M-Audio (446869)

 
M-Audio
 

15 .HK Audio (365027)

 
HK Audio
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти