БарајБарај  
Внесете го производот што го барате! Call: +389(0)2 3216640     E-mail: [email protected]        Artist Sistems DOOEL     Vasil Gjorgov br.9, Skopje
 
   
   
КАТАЛОГ НА ПРОИЗВОДИ             E-MAILING  
 
Studio & Recording
Озвучување
Гитари и Бас Гитари
Клавијатури
Тапани и Перкусии
Останати Инструменти
Радио, ТВ и "Бродкаст"
ДЈ
Инсталации
Микрофони
Светла
РАСПРОДАЖБА
HI-FI & Consumer
ХИТ ЦЕНА
 
  AРТИСТ НОВОСТИ  
  22.06.2017  
 
  Новата серија од HK Audio - LINEAR 3  
  HK Audio LINEAR 3: the easiest way to impress your audience

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.11.2016  
 
  Universal Audio ја најавува компатибилноста на Thunderbolt системи  
 

Windows верзиите ќе ги поддржуваат сите UAD Thunderbolt справи при користење на Windows 10 на компјутери кои имаат Thunderbolt 3 поддршка преку USB Type-C конектор (Skylake поцесор или некој понов).
НАПОМЕНА : 32-битните UAD ASIO Thunderbolt драјвери and 32-bit DAWs не се поддржани од овој UAD Thunderbolt за Windows 10.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.10.2016  
 
  RUPERT NEVE SHELFORD CHANNEL: Новата генерација на vintage звукот  
 

Rupert Neve Designs го најави Shelford Channel : дефинитивна еволуцијата на највредните класични модули од Rupert Neve, редизајнирани и рафинирани за студиото од 21 век.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  01.10.2016  
 
  Купете Universal Audio Apollo Twin и станете сопственик на ексклуз�  
 

Купете Universal Audio Apollo Twin >> станете сопственик на ексклузивните UAD плагини на Neve, Fairchild & Tape апсолутно БЕСПЛАТНО!

Промоцијата трае до 31.12.2016!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  25.09.2016  
 
  ПОСЛЕДЕН ПОВИК доколку сакате да добиете БЕСПЛАТЕН UAD-2  
 

Понудата важи заклучно со 30. Септември 2016.
Купете нов Universal Audio 4-710d Tone-Blending микрофорнски предзасилувач и добијте UAD-2 QUAD DSP акцелератор со плагини!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  18.03.2016  
 
  KV2 Audio VHD 5.0 - Нова супериорна РЕАЛНА моќ!  
 

Што го прави KV2 Audio VHD 5.0 различен во споредба со било кој друг систем?

Доколку го споредуваме системот VHD2.0 со VHD5.0 е како да ги споредуваме познатите звучници EX12 со VHD2.0 ... Апсолутно невозможно! Во овој случај, не постои споредба, бидејќи ова е сосема ново "оружје" со звукот каде доаѓаме до заклучок дека звучникот VHD5.0 има четири пати поголема моќ од VHD2.0 кој досега се сметаше за еден од најдобрите звучни системи во светот.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  07.03.2016  
 
  NATIVE INSTRUMENTS СПЕЦИЈАЛНИ МАРТОВСКИ ПОНУДИ!  
 
NATIVE INSTRUMENTS
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ДО КРАЈОТ НА МАРТ 2016 година !!!
Искористете го краткиот период и составете го вашиот „сет од соништата“ по неспоредлива цена. Со кувуање на било кој од keyboard контролерите на Native Instruments KONTROL S-серијата или пак контролерот MASCHINE, ќе постигнете заштеда и до 50% на KOMPLETE 10 или KOMPLETE ULTIMATE10 Crossgrade.
Најнапредни хардверски и софтверски решенија во совршена интеграција!
Јавете се за најдобра цена, или контактирајте не на [email protected]
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.02.2016  
 
  Наскоро во АРТИСТ! AMPHION Звучници И Монитори!  
 Од 1998 година Amphion произведува и дизајнира разни видови на звучници и засилувачи, произведени со цел да бидат независни од вашиот простор и "проблематичната" акустика на собата. Иновативна технологија и контролирана брановодна дисперзија која ќе ви овозможи повеќе да ја слушате вашата музика, а помалку вашата соба. Овој принцип тие го нарекуваат "директно рамномерно распространување".

 
  ПовеќеПовеќе  
 
  10.02.2016  
 
  Audient iD14! Звучна карта со неверојатен квалитет!  
 

Audient iD14! Компактна USB 2.0 звучна карта со професионални Burr-Brown конвертори, 2 аналогни mic/line влезови со фантом напојување, Class-A D.I влез, Голем "Console-style" потенциометар за контрола на мониторите како и оптички влез каде што имате можност за проширување со 8-канални предзасилувачи на ADAT или 2-канален S/PDIF TOSLINK за снимање од 44.1 до 96 kHz. Овој аудио интерфејс кратко по своето појавување на пазарот, ги привлече и големите професионални продуценти бидејќи веднаш ја потврди својата неверојатна ефикасност и функционалност. Затоа, Audient iD14 е дефинитивно најдобрата звучна карта во својата класа бидејќи на корисниците им нуди ниво на квалитет кој обично не се наоѓа за оваа цена.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  29.01.2016  
 
  Екстра цени на ZOOM Гитарски и бас процесори!  
 


Врвните гитаристи добро знаат дека се е до „нијансата“ во тонот. Со гитарските ефект процесори на ZOOM можете да ја почувствувате таа суптилна чистина и префинетост во вашиот перформанс. Мултиефектни гитарски и бас процесори со над 100 различни педали и типови на засилувачи кои можете и до 5 различни ефекти да ги користите симултано, над 50 вградени различни ритмови, expression педала како и хроматски штимер, кои ќе го доведат вашето свирење на ново ниво. Одберете еден од наведените модели и изразете се на врвен начин кој сте мислеле дека е невозможен. Екстра цени во Артист!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  24.01.2016  
 
  СЕ ОДРЖА НАЈГОЛЕМОТО ШОУ ЗА МУЗИЧКА ОПРЕМА - NAMM 2016  
 

NAMM е еден од најважните настани на музичката индустрија. Оваа година шоуто траеше од 21-ви до 24-ти Јануари, каде над 90.000 посетители имаа можност да посетат над 1.400 изложувачи и производители од најновата и највозбудливата музичка опрема.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  13.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE Touch 2 + MP-75 по неверојатна цена од 27.700 денари!  
 

Добро познатиот вокализер TC HELICON VOICELIVE Touch 2, отсега во супериорна комбинација со еден од најквалитетните микрофони на музичкиот пазар, TC HELICON MP-75 по неверојатна цена од 27.700 ден.!!!
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  12.01.2016  
 
  TC HELICON VOICELIVE 3 + MP-75 по неверојатна цена од 35.900 денари!  
 

Уште еден идеален пакет за вашиот професионален вокален перформанс. Ефект процесорот и вокализер TC HELICON VOICELIVE 3 во комбинација со микрофонот MP-75 ќе ви овозможи сосема ново ниво и неодолива сензација во пеењето. Цена: 35.900 ден.
 
  ПовеќеПовеќе  
 
  19.11.2015  
 
  NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА  
 

NATIVE INSTRUMENTS Kontrol S5 - најновиот DJ controller
Именуван како “компактен DJ controller кој подржува Stems аудио формат”,
NI Kontrol S5 е смалена верзија на веќе популарниот и докажан Kontrol S8 со изоставање на неколку фејдери во опциите.
Исто како S8, новиот S5 доаѓа со 2 дисплеја во боја, контрола на 4 канали, touch strips и сите останати контроли кои ви се потребни за користење на Stems, новиот аудио формат кој ви нуди можност да ги двоите индивидуално елементите на траката која ја работите.

АРТИСТ ЦЕНА! НАЈЕВТИН ВО ЕВРОПА!
Цена: 45.500,oo ден
 
  ПовеќеПовеќе  
 
 
Специјални ПонудиСПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ !!!
     
  Сите BOSS Производи во Понудата на АРТИСТ СИТСТЕМС  
     
  Вкупно Производи: 42  
.
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss AC-3 Acoustic Simulator
Advanced Electric-To-Acoustic Guitar Modeling
ЦЕНА: 7.200 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS AW-3
Wah and Envelope Filter Pedal for Guitar or Bass with Tempo Control, Expression Pedal Input, and "Humanizer" Effect
ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss AW-3 Dynamic Wah
Dynamic Wah pedal that puts you in the lead!
ЦЕНА: 8.300 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss BCB-30 Pedal Board
Pedal Board
ЦЕНА: 2.400 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss BCB-60 Pedal Board
Pedal Board
ЦЕНА: Јавете се за Најдобра Цена
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Аксесоари > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss DB-60 Dr. Beat Metronome
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
4.400,oo ден

НОВА ЦЕНА :
3.900,oo ден


The new DB-60 is a handy timekeeper that can lay down a click in style. Along with the standard functions of a metronome, the DB-60 provides a menu of rhythmic patterns, a note-mixing feature to create rhythms that match the feel and style of your music, and the ability to handle time signatures of up to 17 beats per measure.

ЦЕНА: 4.400 ДЕН
 
Kатегорија: Тапани и Перкусии > Дополнителна Опрема и Аксесоари > BOSS
Kатегорија: Останати Инструменти > Останато > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > BOSS
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss DN-2 Dyna Drive
An Overdrive Pedal that Reacts to You
ЦЕНА: 6.200 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss DS-1 Distortion
One of the legendary distortion pedal.
ЦЕНА: 3.400 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS DS-1X
Guitar Distortion Pedal with Multi-Dimensional Processing to Ensure Quality Performance Across the Fretboard
ЦЕНА: 9.400 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS DS-2 TURBO DISTORTION
Distortion Pedal for Guitar
ЦЕНА: 4.300 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS FB-2
THE NEW-BREED BOOSTER WITH A BONUS
ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss FB-2 Feedbacker/Booster
The New-Breed Booster with a Bonus
ЦЕНА: 6.300 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss FBM-1 Fender 59 Bassman
Fender Bassman Pedal
ЦЕНА: 6.300 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss FDR-1 Fender 65 Reverb
Fender Deluxe Reverb Amp in a pedal.
ЦЕНА: 7.700 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss FRV-1 Fender Reverb
A classic reborn
ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss FS-6 Dual Footswitch
Double Your Switching Power

ЦЕНА: 3.700 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss FV-50L Volume Pedal
ПРОИЗВОДОТ НЕ Е НА ЗАЛИХА

The low-impedance FV-50L is a stereo volume pedal that can be used for a wide variety of purposes including keyboards. The high-impedance FV-50H is designed to be connected before guitar effect units in the signal chain.

ЦЕНА: 4.300 ДЕН
 
Kатегорија: Клавијатури > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Педали > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS FZ-5
Fuzz Guitar Pedal with Vintage Tones, COSM Technology, Boost Control, and Metal Construction
ЦЕНА: 7.500 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss GE-7 Guitar Equalizer
The Legendary BOSS Graphic Equalizer for every guitarist.
ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss LMB-3 Bass Limiter
Bass Limiter/Enhancer
ЦЕНА: 5.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss LS-2 Line Selector
Line Selector
ЦЕНА: 5.200 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss MD-2 Mega Distortion
Mega Distortion
ЦЕНА: 4.800 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS ME-25
The affordable new ME-25 is packed with powerful BOSS features to make you sound like a pro, yet it’s as fun and easy to use as a stompbox. The built-in SOUND LIBRARY gives you instant access to dozens of classic and modern effects. Simply choose a category, select a variation, and play. Customize your sound with simple twists of the Drive, Tone, and Volume knobs. With COSM amp models onboard, plus Super Stack and Phrase Loop, the ME-25 is a dream processor for upstart guitarists who want great sound and ease of use.
ЦЕНА: 13.300 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS ME-70
A multi-effects unit that’s as easy as a stompbox — that’s the beauty of the new ME-70. The friendly, knob-laden design makes tone creation a snap, but with a powerful COSM AMP section derived from the GT-10, the ME-70 takes the “EZ effects” concept to new heights.
ЦЕНА: 18.500 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss ML-2 Metal Core
Extreme Metal in a Compact Pedal
ЦЕНА: 6.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss NS-2 Noise Suppressor
Noise Suppressor
ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss OC-3 Super Octave
Super Octave
ЦЕНА: 7.400 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS OD-1X
Guitar Overdrive Pedal Stompbox Effect with MDP (Multi-Dimensional Processing)
ЦЕНА: 9.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss OD-3 Overdrive/Remote
OverDrive
ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
BOSS ODB-3
Bass Overdrive Pedal with 2-band EQ
ЦЕНА: 6.200 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Ефект Процесори > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss OS-2 Overdrive/Distortion
OverDrive/Distortion
ЦЕНА: 4.800 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss PS-5 Super Shifter
Super Shifter
ЦЕНА: 9.500 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss PSA-230S Adapter
Boss PSA 230S, switchmode power supply, 9V DC, 500mA, polarity minus inside, 2.1/5.5mm connector (inside/outside), 305 cm thomann cable lenght, power LED.
ЦЕНА: 2.000 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss RC-3 Loop Station
Three Hours of Stereo Recording in a Stompbox
ЦЕНА: 12.200 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss RV-5 Digital Reverb
Digital Reverb
ЦЕНА: 7.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss SYB-5 Bass Synthesizer
Bass Synthesizer
ЦЕНА: 9.200 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Бас Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss TU-12BW Tuner for Brass
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 102 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
5.400,oo ден


Еден од најдобрите штимери за дувачки инструменти!!!

ЦЕНА: 6.100 ДЕН
 
Kатегорија: Останати Инструменти > Дувачки Инструменти > BOSS
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss TU-12EX Chromatic Tuner
HOT DEAL!
EВРОПСКА ЦЕНА: 89 €
ЖЕШКА ПОНУДА:
4.900,oo ден


Chromatic Tuner for Guitar & Bass

ЦЕНА: 5.400 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Штимери > BOSS
Kатегорија: Останати Инструменти > Гудачки Инструменти > BOSS
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > HOT DEAL > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss TU-3 Chromatic Tuner
The New World-Standard Tuner Has Arrived
ЦЕНА: 4.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Штимери > BOSS
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Ефекти и Педали > Гитарски Педали > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss TU-80 Tuner & Metronome
The BOSS TU-80 brings super-accurate LCD tuning to musicians at a very affordable price, while adding unique high-end features like a built-in metronome and Accu-Pitch™. The pocket-sized TU-80 runs on batteries and can tune almost any instrument, thanks to a chromatic tuning mode and ultra wide tuning range. It even tunes 7-string guitars and 6-string basses—putting the TU-80 in a class all its own.
ЦЕНА: 1.900 ДЕН
 
Kатегорија: Гитари и Бас Гитари > Дополнителна Опрема и Аксесоари > Штимери > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss VE-20 Vocal Processor
ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
15.300,oo ден

НОВА ЦЕНА :
14.500,oo ден


The Essential Stompbox for Vocalists

ЦЕНА: 15.300 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Процесори > Ефекти > BOSS
Kатегорија: Studio & Recording > Надворешни Ефекти и Процесори (Outboard) > Ефекти > BOSS
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > BOSS
 
 
  Kliknite za više informacija     BOSS
Boss VE-5 RD Vocal Processor

ПОПУСТ!
СТАРА ЦЕНА :
13.500,oo ден

НОВА ЦЕНА :
12.200,oo ден


Compact Vocal Processor with Friendly Features

ЦЕНА: 13.500 ДЕН
 
Kатегорија: Озвучување > Процесори > Ефекти > BOSS
Kатегорија: Studio & Recording > Надворешни Ефекти и Процесори (Outboard) > Ефекти > BOSS
Kатегорија: РАСПРОДАЖБА > НАМАЛЕНИЕ > BOSS
 
 
  НАША ПРЕПОРАКА:  
  BOSS   
.
  Boss DS-1 Distortion  
  Boss DS-1 Distortion  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss FRV-1 Fender Reverb  
  Boss FRV-1 Fender Reverb  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss VE-20 Vocal Processor  
  Boss LS-2 Line Selector  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss LS-2 Line Selector  
  Boss LS-2 Line Selector  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss LMB-3 Bass Limiter  
  Boss LMB-3 Bass Limiter  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss DN-2 Dyna Drive  
  Boss DN-2 Dyna Drive  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss GE-7 Guitar Equalizer  
  Boss GE-7 Guitar Equalizer  
  ПовеќеПовеќе  
.
  BOSS  
.
  Boss OS-2 Overdrive/Distortion  
  Boss OS-2 Overdrive/Distortion  
  ПовеќеПовеќе  
.
 
 
 
 
ПријаваПријави се
 
  БЕСПЛАТНИ КАТАЛОЗИ  
 
   
  РегистрацијаРегистрација  
  БРЕНДОВИ  
 
По бр. на артикли:
 
 

1 .Behringer (215)

 
Behringer
 

2 .Gewa (171)

 
Gewa
 

3 .Peavey (115)

 
Peavey
 

4 .Shure (109)

 
Shure
 

5 .TC Electronic (91)

 
TC Electronic
 

6 .American DJ (91)

 
American DJ
 

7 .Konig & Meyer (86)

 
Konig & Meyer
 

8 .Rode (82)

 
Rode
 

9 .Paiste (78)

 
Paiste
 

10 .Washburn (66)

 
Washburn
 

11 .Allen&Heath (63)

 
Allen&Heath
 

12 .Electro-Harmonix (60)

 
Electro-Harmonix
 

13 .HK Audio (52)

 
HK Audio
 

14 .Ernie Ball (52)

 
Ernie Ball
 

15 .SPL (51)

 
SPL
     
 
По посетеност:
 
 

1 .Behringer (2364316)

 
Behringer
 

2 .Shure (1365295)

 
Shure
 

3 .Peavey (959351)

 
Peavey
 

4 .Gewa (923638)

 
Gewa
 

5 .Rode (862845)

 
Rode
 

6 .American DJ (761705)

 
American DJ
 

7 .TC Electronic (746045)

 
TC Electronic
 

8 .Alesis (599488)

 
Alesis
 

9 .Audio-Technica (589299)

 
Audio-Technica
 

10 .Konig & Meyer (574460)

 
Konig & Meyer
 

11 .Washburn (523180)

 
Washburn
 

12 .Akai (477570)

 
Akai
 

13 .Allen&Heath (447401)

 
Allen&Heath
 

14 .M-Audio (446868)

 
M-Audio
 

15 .HK Audio (365027)

 
HK Audio
  Останати ПроизводителиДруги Прозиводители  
  ГАРАНЦИЈА  
  Сите производи купени во АРТИСТ СИТЕМС имаат гаранција и гарантиран сервис!  
  Гарантен ЛистГарантенЛист  
  КУПУВАЊЕ НА РАТИ  
  
  КОНТАКТ:  
     
  ИСПРАТЕТЕ ПОРАКАСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Facebook  
  СТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА FacebookСТАНЕТЕ НАШ ПРИЈАТЕЛ НА Myspace  
  SKYPE: artistmacedoniaGoogleTalk: artistmacedonia  
 

nick: artistmacedonia

 
  КонтактКонтакт  
 
         
www.artist.com.mk
 
Aртист Системс - Професионална Музичка Опрема и Музички Инструменти