RCF

Се прикажуваат сите 2 резултати

 • RCF F12XR

  Достапно со нарачка
  Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

  RCF F12XR 12-CHANNEL MIXING CONSOLE WITH MULTI-FX & RECORDING

 • RCF F6X

  Достапно со нарачка
  Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

  RCF F 6X is the smallest in the series with six channels, two mic/line inputs, two stereo line inputs, two mic preamps, and onboard PRO DSP FX.

Кошничка
Scroll to Top