analogni synt

Прикажан е еден резултат

  • Behringer CRAVE

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    Analog desktop synthesizer, CEM3340, VCF, VCF, VCA, LFO, Envelope, Noise, Gate, Sequencer, USB, MIDI, Patch, CV, Eurorack

Кошничка

Брендови

Scroll to Top