basbin

Прикажан е еден резултат

  • Presonus AIR 18S

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    1,200W Active PA Subwoofer with 18″ LF Driver, 2 Combo XLR/TRS Inputs, 1/8″ Stereo Input, Variable Lowpass Filter, and Onboard DSP

Кошничка

Брендови

Scroll to Top