mixer

Прикажан е еден резултат

  • Peavey PV6 BT

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    6-channel Compact Mixer with Bluetooth Connectivity, 2 Universal Input Microphone Preamps, 3-band EQ, On-board Digital Effects, USB, and Switchable hi-Z Guitar Preamp

Кошничка

Брендови

Scroll to Top