povoljan zvučnik

Прикажан е еден резултат

  • MARK MBS 105/2 PA

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    2-way  Passive loudspeaker.Specifications:Type: 2-ways .Woofer: 15″.Driver: 1.75″.Impedance:

Кошничка

Брендови

Scroll to Top