stage piano

Прикажан е еден резултат

  • Kurzweil KA70 88

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    88-key Portable Digital Piano with Spring Action Keys, 128-voice Polyphony, 20 Presets, 50 Auto Accompaniment Styles, 4-speaker Sound System, Built-in Effects, USB MIDI Port, and LED Display

Кошничка

Брендови

Scroll to Top