stalak za zvučnu kutiju

Прикажан е еден резултат

  • MARK SPB 3E

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    Wall-mount bracket for loudspeakers. Vertical position from 90° to 135° in 3 positions.

Кошничка

Брендови

Scroll to Top