studijski mikrofon

Прикажан е еден резултат

  • Austrian Audio OC818 Studio Set

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    Capture clean, pure, hyper-realistic audio with 4 pickup patterns, plus custom patterns you create yourself, and dual membranes with independent XLR outputs!

Кошничка

Брендови

Scroll to Top