zvučnik sa pojačalom

Прикажан е еден резултат

  • PreSonus CDL12P

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    1000W Hybrid Point Source/Line Array Speaker with 12-inch LF Driver, 8 x 2-inch HF Drivers, and Built-in Limiter (each)

Кошничка

Брендови

Scroll to Top