zvučnik za dojavu vatre

Прикажан е еден резултат

  • Apart CM6SF 100V/6W

    Достапно со нарачка
    Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

    Apart Audio CM6T 6.5″ 100V line & 16 Ohm operation ceiling speaker for background music in commercial & entertainment environments. IP54 rated

Кошничка

Брендови

Scroll to Top