Behringer HPX4000

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Closed-back High-Definition DJ Headphones

SKU: 04047070 Категорија

Опис

Closed-back High-Definition DJ Headphones

Спецификација

Бренд

Brand

Behringer

Кошничка
Behringer HPX4000
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top