Behringer Xenyx 802

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

8-input, 2-bus Analog Mixer with 3-band EQ and USB Audio Interface

Нема на залиха

SKU: 04030610 Категорија

Опис

8-input, 2-bus Analog Mixer with 3-band EQ and USB Audio Interface

Спецификација

Бренд

Brand

Behringer

Кошничка
Scroll to Top