Behringer Xenyx Q802 USB

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

8-input, 2-bus Analog Mixer with 3-band EQ and USB Audio Interface

Нема на залиха

SKU: 04030612 Категорија

Опис

8-input, 2-bus Analog Mixer with 3-band EQ and USB Audio Interface

Спецификација

Specifikacija
Specifikacija Behringer Q802USB Specs
• Total # Of Inputs Total: 8
• Mono: 2
• Stereo: 2
• USB 2-in / 2-out
• Mix / Effect Buses 1 mix bus
• 1 effect bus
• Mic Preamps XENYX Mic Preamps: 2
• Phantom Power +48 V
• EQ Section Mono Channel: 3-band
• Stereo Channel: 3-band
• Compressor 2
• AUX Sends 1
• AUX Returns FX Returns: 1 stereo
• Metering 4 segment LEDs
• Weight 2.3 lb / 1.05 kg

Бренд

Brand

Behringer

Кошничка
Scroll to Top