Bespeco BP7RT stalak za mikser/klavijaturu

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Keyboard support Bespeco BP7RT. Keyboard stand or professional table. Steel structure.

Опис

Keyboard support Bespeco BP7RT. Keyboard stand or professional table. Steel structure.

Спецификација

Бренд

Brand

Bespeco

Кошничка
Bespeco BP7RT stalak za mikser/klavijaturu
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top