Bespeco ETH100N Ethernet CAT6 UTP Neutrik 1m

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

CAT6 UTP LAN cable – RJ45 EtherCON Neutrik®  1 m

SKU: BSC78101 Категорија

Опис

CAT6 UTP LAN cable – RJ45 EtherCON Neutrik®  1 m

Спецификација

Бренд

Brand

Bespeco

Кошничка
Bespeco ETH100N Ethernet CAT6 UTP Neutrik 1m
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top