Bespeco PN90FL

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Professional studio monitor and speaker stand. Made of steel.

SKU: BSC86049 Категорија

Опис

Professional studio monitor and speaker stand. Made of steel.

 

 

Спецификација

Бренд

Brand

Bespeco

Кошничка
Studijski stalak Bespeco PN90FLBespeco PN90FL
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top