Bespeco SH700R

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Universal guitar stand

SKU: BSC86351 Категории ,

Опис

Universal guitar stand with instrument safety lock strap. EVA coating on bottom arms and upper fork. Completely detachable to save space.

Спецификација

Бренд

Brand

Bespeco

Кошничка
Bespeco SH700R
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top