Klotz AT-CC0600

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

pro stereo twin cable with straight rca plugs  Twin Cable black 6m  2x RCA – 2x RCA

SKU: 28778299 Категорија

Опис

pro stereo twin cable with straight rca plugs  Twin Cable black 6m  2x RCA – 2x RCA

Спецификација

Бренд

Brand

Klotz

Кошничка
Klotz AT-CC0600
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top