Klotz AT-CJ0300

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

unbalanced pro twin cable with RCA and jack plugs  Twin Cable black 3m  2x Jack – 2x RCA

SKU: 28778403 Категорија

Опис

unbalanced pro twin cable with RCA and jack plugs  Twin Cable black 3m  2x Jack – 2x RCA

Спецификација

Бренд

Brand

Klotz

Кошничка
Klotz AT-CJ0300
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top