Klotz AY 7-0200

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Klotz AY7-0200 is a 2 meter mini jack to dual phono/RCA cable

SKU: 28778294 Категорија

Опис

Klotz AY7-0200 is a 2 meter mini jack to dual phono/RCA cable

Спецификација

Бренд

Brand

Klotz

Кошничка
Klotz AY 7-0200
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top