Klotz KKL225-1

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Cable straps black, length: 225mm

SKU: 28778217 Категории ,

Опис

Cable straps black, length: 225mm

Спецификација

Бренд

Brand

Klotz

Кошничка
Klotz KKL225-1
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top