Sale!

Klotz MID030

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

lightweight MIDI cable rugged PVC jacket all 5 pins wired: pin 1 and 3 connected for dc power supply of devices via the MIDI cable gold-plated contacts ergonomic design 3 m

Достапно по нарачка

SKU: 28778892 Категорија

Опис

lightweight MIDI cable rugged PVC jacket all 5 pins wired: pin 1 and 3 connected for dc power supply of devices via the MIDI cable gold-plated contacts ergonomic design 3 m

Спецификација

Бренд

Brand

Klotz

Кошничка
Klotz MID030
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Достапно по нарачка

Scroll to Top