K&M 219

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

thread adapter 3/8

SKU: 29098228 Категорија

Опис

thread adapter 3/8   to 1/2″ external thread

Спецификација

Бренд

Brand

K&M

Кошничка
K&M 219
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top