Omnitronic AKKU 12V/7000

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

OMNITRONIC Set MES-15BT2 for mobile  PA  system

SKU: 66898302 Категорија

Опис

OMNITRONIC Set MES-15BT2 for mobile  PA  system

Спецификација

Бренд

Brand

Omnitronic

Кошничка
Omnitronic AKKU 12V/7000
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top