Rode PG1 Cold Shoe Pistol Grip

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

SKU: 58098220 Категорија

Опис

The Rode PG1 Pistol Grip Shock Mount is an ideal solution for the Rode VideoMic, Stereo VideoMic and other cold-shoe mounted shotgun and stereo microphones.

Спецификација

Бренд

Brand

Rode

Кошничка
Rode PG1 Cold Shoe Pistol Grip
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top