Shure Beta 91A

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Half-cardioid Kick Drum Microphone with 2-position Contour Switch, Integrated Preamp, and XLR Connector

SKU: SHBETA91A Категорија

Опис

Half-cardioid Kick Drum Microphone with 2-position Contour Switch, Integrated Preamp, and XLR Connector

Спецификација

Бренд

Brand

Shure

Кошничка
Shure Beta 91A
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top