Sonor LCW 1175 Latin Conga Satin Zebrano

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

SKU: SNR51113 Категорија

Опис

Conga; Diameter: 11-3/4″ (29,85 cm); Skin type: Buffalo; Hardware: Chrome; Conga height: 30″ (76,20 cm); Body Material: Thai oak

Спецификација

Бренд

Кошничка
Sonor LCW 1175 Latin Conga Satin Zebrano
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top