Sonor Mambo Bell MB8 BM

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

SKU: SNR51361 Категорија

Опис

Sonor MB 8 BM Mambo Bell, Black matte 8”

Спецификација

Бренд

Brand

Sonor

Кошничка
Sonor Mambo Bell MB8 BM
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top