Sonor SP673

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

SKU: 70098933 Категорија

Опис

Sonor SP673 Kick Pedal is part of the famous 600

Спецификација

Бренд

Brand

Sonor

Кошничка
Sonor SP673
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top