Toca Bamboo Shaker Large T-BSL

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

SKU: TCA51090 Категорија

Опис

Bamboo shell with rawhide heads; Available in three sizes: small, medium and large

Спецификација

Бренд

Brand

Toca

Кошничка
Toca Bamboo Shaker Large T-BSL
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top